Samostatný Účtovník/Účtovníčka

Baarco & Tish s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
ASAP
1 700 EUR/mesiacFinálna odmena môže byť vyššia na základe vašich skúseností

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadaná pozícia predstavuje dôležitú rolu v spoločnosti, primárne zodpovednú za komplexné spracovanie podvojného účtovníctva spoločnosti.

● Samostatné spracovanie komplexnej účtovnej agendy v celom rozsahu podľa platnej legislatívy
● Účtovanie tuzemských a zahraničných došlých a vyšlých faktúr, dobropisov, zálohových faktúr a daňových dokladov k prijatej zálohe s nadväznosťou na vyúčtovaciu faktúru
● Účtovanie interných dokladov, majetku, pokladničných dokladov, aktivácie nákladov, bankových výpisov
● Účtovanie ostatných dokladov súvisiacich s bežnou prevádzkou spoločnosti
● Kontrola účtovných dokladov po formálnej a vecnej stránke, inventarizácia účtov
● Spracovanie podkladov pre DPH výkazy a podkladov pre potrebu ostatných daňových priznaní, zodpovednosť za správnosť podania daňových priznaní
● Spracovanie štatistických výkazov v rozsahu podmienok Štatistického úradu
● Príprava podkladov a zostavenie finančných výkazov (ročnej účtovnej závierky)
● Zabezpečovanie prípravy podkladov podľa požiadaviek a dodržiavanie stanovených účtovných a daňových termínov
● Komunikácia a spolupráca s ostatnými oddeleniami spoločnost
● Ostatné činnosti podľa pokynov vedenia spoločnosti

● Príspevok na stravovanie
● Multisport karta/príspevok na rekreáciu
● Možnosť vzdelávania sa a kariérneho rastu
● Podpora stabilnej a renomovanej spoločnosti, ktorá neustále expanduje
● Vysoká podpora vedenia a celého tímu
● Pravidelné školenia a vzdelávanie zamestnancov
● Skvelý a stabilný tím pripravený pomôcť a zaujímavé firemné benefity

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Elektrotechnický priemysel

Náš klient je stabilná, rozvíjajúca sa spoločnosť s
dlhodobým zameraním na riešenia potrieb zákazníkov z
oblasti distribúcie energie, elektroenergetiky, priemyslu
a obnoviteľných zdrojov elektrickej energie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Ekonomika, účtovníctvo

Prax na pozícii/v oblasti

účtovník

● 5 rokov odbornej praxe na podobnej pozícii
● Aktívna účtovnícka prax v oblasti komplexnej účtovnej agendy
● Výborná znalosť slovenského účtovníctva
● Dobrá znalosť zákona o DPH, orientácia v zákonoch o dani z príjmov, cestnej
dani a dani z nehnuteľnosti
● Zodpovedný a aktívny prístup k práci.

Baarco & Tish Group je inovatívna konzultačná spoločnosť s prioritným zameraním na kvalitu služieb a pridanú hodnotu pre svojich klientov a kandidátov.

Vďaka viac ako 10-ročnej tradícii na Slovenskom trhu ponúka výborný prehľad o zamestnávateľoch v rôznych odvetviach a kariérne poradenstvo pre zamestnancov na všetkých urovniach.

Vážime si čas našich klientov aj kandidátov a naším cieľom je sprostredkovať úplné a včasné informácie obom stranám, ako aj hľadať cesty aby sme spájali tých najlepších.

Baarco & Tish Team

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.
ID: 4530821  Dátum zverejnenia: 2.3.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 700 EUR/mesiac