Reagujte bez životopisu

Senior Špecialista Dopravy a Mechanizácie

Baarco & Tish s.r.o.

Miesto práce
Slovensko (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
vzájomnou dohodou
Od 2 000 EUR/mesiacPredpokladaný nástupný plat sa bude hýbať v rozmedzí 2000-3000 EUR mesačne a bude sa priamo odvíjať od Vašich doterajších pracovných skúseností a ich relevantnosť v rámci ponúkanej pozície. Bonusy sú výške 20% ročného platu.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

▶ POPIS PRACOVNEJ POZÍCIE

Hľadaná pozícia predstavuje jednu z kľúčových koordinačnýhch rolí v skupine, primárne zodpovednú za kontrolu a plánovanie vyťaženosti strojov v rámci Slovenskej republiky. Jej hlavnou náplňou je predovšetkým dobrý prehľad o aktuálnych stavbách a projektoch celej spoločnosti, pravidelná komunikácia so zástupcami všetkých oblastí, úzka spolupráca s Vedúcim útvaru dopravy a mechanizácie a ďalšími členmi topmanažmentu na plánovaných úlohách. Od ideálneho kandidáta sa zároveň očakáva optimalizácia interných procesov a výborný prehľad o aktuálnom stave nákladnej dopravy skupiny.

▶ HLAVNÁ NÁPLŇ PRÁCE

• Spolupráca na optimalizácii vnútropodnikových dopravých procesov
• Komunikácia so zástupcami stavieb (Stavbyvedúci, Majstri, Strojníci, Vodiči) ohľadne mechanizácie
• Pravidelná návšteva stavieb, cestovanie v rámci Slovenska
• Kontrola vyťaženia strojov a plánovanie ich kapacitného využitia v rámci Slovenska
• Spolupráca na optimalizovaní produktivity a hospodárenia, posudzovanie efektívnosti
• Spolupodieľanie sa na plánovaní a potrebe budúcich investícií
• Zabezpečenie plánovaných opráv a servisu strojov
• Spolupodieľanie sa na riešení poistných udalostí
• Evidencia a kontrola výkazov a GPS strojov
• Sledovanie, hodnotenie a dodržiavanie noriem spotreby PHM
• Týždenné plánované stretnutie s manažmentom ohľadne aktuálej situácie

• Nadštandardné finančné ohodnotenie a benefity
• Služobný automobil aj na súkromné účely
• Prácu v stabilnej, prosperujúcej spoločnosti s dobrým menom na trhu
• Možnosť byť súčasťou renomovaných stavebných projektov ktoré majú zmysel
• Kariéru v rozvíjajúcom sa odvetví a v príjemnom pracovnom kolektíve
• Rozšírenie doterajších kompetencií a nadobudnutie nových odborných skúseností
• Aktívna podpora top manažmentu spoločnosti
• Možnosť kariérneho rastu

Informácie o výberovom konaní

▶ ZAUJALA VÁS NAŠA PONUKA?

Ak Vás naša ponuka zaujala a Váš profil zodpovedá našim požiadavkám, prosím neváhajte a pošlite nám Váš životopis.

▶ NAŠA PONUKA VÁS NEZAUJALA?

V prípade, že naša ponuka nezodpovedá Vášmu profilu a požiadavkám, ale mali by ste záujem o zaujímavé pracovné ponuky v budúcnosti, prosím pošlite nám Váš životopis na adresu: [email protected]

▶ DÔLEŽITÉ UPOZORNENIE:

K vášmu životopisu prosím priložte SÚHLAS so spracovaním, správou a archiváciou Vašich osobných údajov a to predovšetkým mena, priezviska, dátumu narodenia, adresy trvalého bydliska, titulu, dosiahnutého vzdelania, kontaktných údajov (číslo telefónu, príp. faxu a e-mailovej adresy), jazykových a počítačových znalostí, prípadne iných údajov uvedených v tomto formulári a priložených dokumentoch v zmysle zákona č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov a nariadenia Európskeho parlamentu (ďalej len „osobné údaje“). Hlavným účelom spracovania, správy a archivácie Vašich osobných údajov je ich evidencia pre zavedenie predzmluvných vzťahov a sprostredkovanie vhodnej pracovnej pozície s budúcimi potenciálnymi zamestnávateľmi. Osobné údaje budú použité na účely vyhľadania Vášho zamestnania spoločnosťou Baarco & Tish s.r.o., IČO: 46957391, so sídlom Bajkalská 22, 821 09 Bratislava (ďalej len „prevádzkovateľ“) na dobu určitú v trvaní 2 rokov odo dňa ich zaradenia do personálnej databázy najneskôr však do splnenia účelu ich spracúvania.

▶ PRE VIAC KARIÉRNYCH INFORMÁCIÍ:

Pre viac zaujímavých informácií týkajúcich sa otvorených pracovných pozícií, služieb, noviniek a kariérnych a poradenských aktivít, nás nájdete na
LINKEDINE: http://www.linkedin.com/company/baarco-&-tish-s-r-o-?trk=hb_tab_compy_id_3019154
alebo na ISTAGRAME: https://www.instagram.com/kariera_baarcotish/

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Stavebný priemysel

▶ O SPOLOČNOSTI

Náš klient je stabilná, rozvíjajúca sa spoločnosť s dobrým menom na slovenskom trhu. Svojim zaujímavým portfóliom projektov, kvalitou služieb, a so záujmom o dlhodobú motiváciu, pracovný komfort a bezpečnosť svojich zamestnancov, sa radí medzi jedného z najvyhľadávanejších zamestnávateľov vo svojom odbore.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Stavebníctvo, prípadne strojárstvo, logistika alebo výroba

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Skúsenosť s riadením dopravy a ideálne aj mechanizácie

Náš klient hľadá kolegu, ktorý rád pracuje s ľuďmi, plánuje, kontroluje a hľadá a súvislosti, na základe ktorých vníma potenciál na zlepšenie jednotlivých oblastí. Napriek denno-dennej komunikácii a práci s ukazovateľmi dokáže mať nadhľad a výsledky svojho pozorovania bez problémov obháji a vylepšenia zapracuje do agendy spoločnosti.

▶ ODBORNÉ POŽIADAVKY

• 5+ rokov skúseností na pozícii koordinátora alebo vedúceho dopravy/ logistiky
• Práca na podobnej pozícii v stavebnej spoločnosti je veľkou výhodou ale nie podmienkou
• Relevantné vzdelanie v oblasti stavebníctva, dopravy a logistiky alebo strojárstva je výhodou
• Flexibilita, ochota cestovať a proaktívne pristupovať k svojej práci
• Motivácia zlepšovať výsledky pomocou nákladovo-efektívnych riešení
• Proaktivita, zmysel pre detail a uvažovanie v širších súvislostiach
• Tímový hráč so schopnosťou komunikovať a zdieľať informácie
• Chuť pracovať na sebe, učiť sa nové veci a kariérne napredovať
• Osvedčenie o odbornej spôsobilosti v oblasti nákladnej dopravy je veľkou výhodou

Baarco & Tish Group je inovatívna konzultačná spoločnosť s prioritným zameraním na kvalitu služieb a pridanú hodnotu pre svojich klientov a kandidátov.

Vďaka viac ako 10-ročnej tradícii na Slovenskom trhu ponúka výborný prehľad o zamestnávateľoch v rôznych odvetviach a kariérne poradenstvo pre zamestnancov na všetkých urovniach.

Vážime si čas našich klientov aj kandidátov a naším cieľom je sprostredkovať úplné a včasné informácie obom stranám, ako aj hľadať cesty aby sme spájali tých najlepších.

Baarco & Tish Team

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.
ID: 4507086  Dátum zverejnenia: 24.1.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 2 000 EUR/mesiac