Senior Finance Controller (TOP zamestnávateľ - stavebníctvo)

Baarco & Tish s.r.o.

Miesto práce
Banskobystrický kraj
Termín nástupu
Dohodou
1 800 EUR/mesiaca vyššie podľa rozsahu skúseností + ročné prémie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

VÁŠ PROFIL:

Pre nášho klienta - významného hráča v stavebnom priemysle na Slovensku, hľadáme Senior Finančného kontrolóra so skúsenosťami na podobnej pozícii v odbore stavebníctva.

POPIS PRÁCE:

::: Projektové kalkulácie na existujúcich ako aj plánovaných projektoch
::: Príprava reportovacích súborov pri štarte projektu, následné revidovanie cieľov
::: Kontrola možných finančných rizík a ich reportovanie
::: Finančná kontrola pri vytváraní a správe objednávok
::: Plánovanie nákladov na projekt a investičné plánovanie
::: Vyhodnotenie hospodárskych výsledkov, monitorovanie cash-flowu, sledovanie finančného vývoja projektu
::: Pravidelné uzávierkové aktivity
::: Spolupráca s audítormi a príprava požadovaných podkladov pre interný aj externý audit a štátne kontrolné orgány
::: Aktívna spolupráca pri vytváraní a zmene smerníc a postupov
::: Priamy reporting Finančnému manažérovi

::: Zázemie stabilnej stavebnej spoločnosti európskeho formátu
::: Zaujímavé platové ohodnotenie a možnosť kariérneho rastu
::: Možnosť profesionálneho rastu
::: Množstvo zamestnaneckých benefitov
::: Vzdelávacie aktivity
::: Príjemné pracovné prostredie a kolektív

Informácie o výberovom konaní

ZAUJALA VÁS NAŠA PONUKA?

Ak Vás naša ponuka zaujala a Váš profil zodpovedá našim požiadavkám, prosím neváhajte a pošlite nám Váš životopis v SLOVENSKOM alebo ANGLICKOM jazyku.

Kontaktovať budeme iba kandidátov, ktorí spĺňajú klientom zadané požadované kritériá.

NAŠA PONUKA VÁS NEZAUJALA?

V prípade, že naša ponuka nezodpovedá Vášmu profilu a požiadavkám, ale mali by ste záujem o zaujímavé pracovné ponuky v budúcnosti, prosím pošlite nám Váš životopis v Anglickom alebo Nemeckom jazyku na adresu: [email protected]

DôLEŽITÉ UPOZORNENIE:

K vášmu životopisu prosím priložte SÚHLAS so spracovaním, správou a archiváciou Vašich osobných údajov a to predovšetkým mena, priezviska, dátumu narodenia, adresy trvalého bydliska, titulu, dosiahnutého vzdelania, kontaktných údajov (číslo telefónu, príp. faxu a e-mailovej adresy), jazykových a počítačových znalostí, prípadne iných údajov uvedených v tomto formulári a priložených dokumentoch v zmysle zákona č. 122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov (ďalej len „osobné údaje“). Hlavným účelom spracovania, správy a archivácie Vašich osobných údajov je ich evidencia pre zavedenie predzmluvných vzťahov a sprostredkovanie vhodnej pracovnej pozície s budúcimi potenciálnymi zamestnávateľmi. Osobné údaje budú použité na účely vyhľadania Vášho zamestnania spoločnosťou Baarco & Tish s.r.o., IČO: 46957391, so sídlom Bajkalská 22, 821 09 Bratislava (ďalej len „prevádzkovateľ“) na dobu určitú v trvaní 2 rokov odo dňa ich zaradenia do personálnej databázy najneskôr však do splnenia účelu ich spracúvania.

PRE VIAC KARIÉRNYCH INFORMÁCIÍ:

Pre viac zaujímavých informácií týkajúcich sa otvorených pracovných pozícií, služieb, noviniek a kariérnych a poradenských aktivít, nás prosím neváhajte kontaktovať na našom Linkedin Profile: http://www.linkedin.com/company/baarco-&-tish-s-r-o-?trk=hb_tab_compy_id_3019154

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Stavebný priemysel

Našim klientom je spoločnosť s významným postavením v odbore stavebníctva na Slovensku. Zameriava sa na veľké, organizačne náročné a technologicky unikátne projekty s nadregionálnym významom, ako aj menšie a funkčne zacielené projekty s význačnou lokálnou hodnotou.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

FINANCE, CONTROLLING

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Počet rokov praxe

3

* Predchádzajúca prax v oblasti kontrolingu a kalkulácii v oblasti stavebníctva je nevyhnutná
* Skúsenosti v oblasti projektového kontrolingu
* Veľmi dobré PC znalosti
* Znalosť MS Excel na pokročilej úrovni
* Presnosť, spoľahlivosť, analytické myslenie, komunikatívnosť
* Znalosti z oblasti IFRS 15 výhodou
* Znalosť programu SAP je výhodou
* Tímový hráč

Baarco & Tish Group je inovatívna konzultačná spoločnosť s prioritným zameraním na kvalitu služieb a pridanú hodnotu pre svojich klientov a kandidátov.

Vďaka viac ako 10-ročnej tradícii na Slovenskom trhu ponúka výborný prehľad o zamestnávateľoch v rôznych odvetviach a kariérne poradenstvo pre zamestnancov na všetkých urovniach.

Vážime si čas našich klientov aj kandidátov a naším cieľom je sprostredkovať úplné a včasné informácie obom stranám, ako aj hľadať cesty aby sme spájali tých najlepších.

Baarco & Tish Team

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.
ID: 4076562  Dátum zverejnenia: 7.5.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 800 EUR/mesiac