Výkonný /-á asistent/-ka pre medzinárodný tím konzultantov (Skvelá príležitosť, férový tím, medzinárodné prostredie)

Baarco & Tish s.r.o.

Miesto práce
Bratislava I, Bratislava-Staré Mesto
Termín nástupu
dohodou
1 100 - 1 200 EUR/mesiacfinálna mzda bude závisieť od skúseností kandidáta potvrdených na osobnom pohovore

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre medzinárodného hráča na trhu hľadáme ambiciózneho kolegu, ktorý má rád výzvy, nebojí sa vystúpiť z radu, má názor a rád premýšľa. Do tímu super kolegov hľadáme ďalšieho člena, ktorý bude zdieľať firemné hodnoty, vášeň v objavovaní nových skutočností a v neposlednom rade kolegu, ktorého zvedavosť je nekonečná.

Myslíte si, že ste to vy? To nás veľmi teší, avšak predsa len... odporúčame si prečítať do konca, aby ste si boli na 100% istí že táto pracovná výzva je len a len pre vás.

::ADMINISTRATÍVA- PRAVIDELNÉ ČINNOSTI::
- Aktívne poskytujete administratívnu podporu celému oddeleniu konzultantov v SK aj ČR podľa potreby a zadania
- Pravidelne zadávate vstupy do všetkých interných systémov v rámci firmy
- Detailne sa venujete kontrole správnosti pri spracovávan informácií, či fakturácie tzv. "oko jastraba"
- Pravidelne spracovávate podklady pre reporting

::PROJEKTOVÉ ČINNOSTI::
- Dôsledne sledujete trhové trendy a rozumiete im, ste doležitou súčasťou tímu pre spracovanie podkladov pre rôzne projekty, pre vyhľadanie, overenie správnosti a spracovnie makroekonomickych ukazovateľov do prezentácii, grafov, štúdií, tvoríte komentáre

::KOMUNIKÁCIA & PR::
- Empatická komunikácia so všetkými dôležitými líniami v rámci firmy a mimo nej
- Profesionálna asistencia na PR aktivitách

::JAZYKOVÁ PREFERENCIA::
- Nevyhnutná je plynulá znalosť anglického jazyka minimálne na úrovni B2 pre potreby komunikácie na dennej báze s kolegami mimo SK a CZ, spracovanie zadaní, pre prípravu medzinárodných reportov, či pre podklady do prezentácií pre globánych klientov

Spoločnosť vám ponúka:
- Prácu v medzinárodnom kolektíve a super progresívnom biznise
- Príjemné pracovné prostredie v centre mesta
- Priestor, kde je možné vnášať vaše vlastné myšlienky, nápady, pozorovania
- Flexibilný pracovný čas
- Home office po dohode s kolegami a nadriadeným
- Dodatočné dni platenej dovolenky
- Možnosť ďaľšieho odborného a osobného rozvoja
- Príspevok na kurz Anglického jazyka
- Mobilný telefón
- Notebook

Informácie o výberovom konaní

ZAUJALA VÁS NAŠA PONUKA?

Ak Vás naša ponuka zaujala a Váš profil zodpovedá našim požiadavkám, prosím neváhajte a pošlite nám Váš životopis v SLOVENSKOM resp. v ANGLICKOM jazyku.

Kontaktovať budeme iba kandidátov, ktorí spĺňajú klientom zadané požadované kritériá a ktorých budeme pozývať do výberového konania.

NAŠA PONUKA VÁS NEZAUJALA?

V prípade, že naša ponuka nezodpovedá Vášmu profilu a požiadavkám, ale mali by ste záujem o zaujímavé pracovné ponuky v budúcnosti, prosím pošlite nám Váš životopis v Anglickom alebo Nemeckom jazyku na adresu: [email protected]

DôLEŽITÉ UPOZORNENIE:

K vášmu životopisu prosím priložte SÚHLAS so spracovaním, správou a archiváciou Vašich osobných údajov a to predovšetkým mena, priezviska, dátumu narodenia, adresy trvalého bydliska, titulu, dosiahnutého vzdelania, kontaktných údajov (číslo telefónu, príp. faxu a e-mailovej adresy), jazykových a počítačových znalostí, prípadne iných údajov uvedených v tomto formulári a priložených dokumentoch v zmysle zákona č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov a nariadenia Európskeho parlamentu (ďalej len „osobné údaje“). Hlavným účelom spracovania, správy a archivácie Vašich osobných údajov je ich evidencia pre zavedenie predzmluvných vzťahov a sprostredkovanie vhodnej pracovnej pozície s budúcimi potenciálnymi zamestnávateľmi. Osobné údaje budú použité na účely vyhľadania Vášho zamestnania spoločnosťou Baarco & Tish s.r.o., IČO: 46957391, so sídlom Bajkalská 22, 821 09 Bratislava (ďalej len „prevádzkovateľ“) na dobu určitú v trvaní 2 rokov odo dňa ich zaradenia do personálnej databázy najneskôr však do splnenia účelu ich spracúvania.

PRE VIAC KARIÉRNYCH INFORMÁCIÍ:

Pre viac zaujímavých informácií týkajúcich sa otvorených pracovných pozícií, služieb, noviniek a kariérnych a poradenských aktivít, nás prosím neváhajte kontaktovať na našom Linkedin Profile: http://www.linkedin.com/company/baarco-&-tish-s-r-o-?trk=hb_tab_compy_id_3019154

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Reklama a prieskum trhu

Medzinárodná spoločnost z prostredia výskumov a dátových analýz s unikátnym riešením pre lokálnych aj globálnych hráčov.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

marketingová analýza

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Osobnosť kandidáta na tejto pozícii by mala byť:
-proklientska
-tímová
-zodpovedná
-so zmyslom pre detail
- samostatná
- zorganizovaná
- so schopnosťou prioritizovať
- s výraznou ochotou sa učiť nové veci

Baarco & Tish Group je inovatívna konzultačná spoločnosť s prioritným zameraním na kvalitu služieb a pridanú hodnotu pre svojich klientov a kandidátov.

Vďaka viac ako 10-ročnej tradícii na Slovenskom trhu ponúka výborný prehľad o zamestnávateľoch v rôznych odvetviach a kariérne poradenstvo pre zamestnancov na všetkých urovniach.

Vážime si čas našich klientov aj kandidátov a naším cieľom je sprostredkovať úplné a včasné informácie obom stranám, ako aj hľadať cesty aby sme spájali tých najlepších.

Baarco & Tish Team

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.
ID: 3690805  Dátum zverejnenia: 11.6.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 100 - 1 200 EUR/mesiacfinálna mzda bude závisieť od skúseností kandidáta potvrdených na osobnom pohovore