Можливість для людей з України

Čašník

Ba.Majo, s.r.o.

Miesto práce
Podhorská 5278/1, 841 07 Devínska Nová Ves
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
1.4.2024
Mzdové podmienky (brutto)
Od 1 200 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Obsluhovanie zákazníkov a komunikácia s nimi.
Dodržiavanie pravidiel obsluhy hostí.
Prestieranie stolov, dodržiavanie správnych zásad stolovania.
Prijímanie objednávok od zákazníkov, ich vybavovanie a vyúčtovanie.
Kontrolovanie stavu zásob, udržiavanie poriadku a čistoty.
Evidovanie rezervácií a objednávok prijatých mailom, telefonicky alebo osobne.
Nočná recepcia.
Príprava raňajok.
Pracuje sa 10 dní do mesiaca.

Práca v mladom kolektíve.
Strava a pitný režim.
Možnosť dohodnúť si individuálne smeny podľa potreby.
Možnosť pracovať cez noc na recepcii.

Informácie o výberovom konaní

pre viac info volať alebo písať na mail.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Začiatočník (A2)

Prax na pozícii/v oblasti

2

Počet rokov praxe

2

Penzión Helios sa nachádza v Bratislave 14 km od hlavnej stanice. Ponúka ubytovanie s reštauráciou, bezplatným súkromným parkoviskom, barom a záhradou. V ubytovaní sú k dispozícii klimatizované izby s písacím stolom, trezorom, TV s plochou obrazovkou a súkromnou kúpeľňou so sprchovacím kútom. Izby v ubytovaní Penzión Helios sú vybavené posteľnou bielizňou a uterákmi.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 4565668  Dátum zverejnenia: 8.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac