Cateringový kuchár

B5, spol. s r.o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
1.5.2024
Mzdové podmienky (brutto)
2 000 - 3 500 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme šikovného kuchára s viacročnou praxou, kreativitou a ambíciami.
- pozícia si vyžaduje vynikajúce kuchárske zručnosti
- zastupuje šéfkuchára v jeho neprítomnosti
- príprava teplých a studených jedál
- zodpovednosť za čistotu pracovného prostredia, dodržiavanie hygienických zásad
- kontrola príjmu a výdaja tovaru, zodpovednosť za skladové zásoby
- dodržiava technologické postupy a receptúry pri výrobe jedál, správne miery, váhy
- dodržiavanie stanovených postupov prípravy jedál a
množstva použitých surovín
- aplikovanie klasických i moderných trendov gastronómie;
- aranžovanie pripravovaných pokrmov a kladenie vysokého dôrazu na
estetickú stránku pokrmov (napr. na svadbách)
- zodpovedanie za kvalitu pripravených pokrmov,
- pracovná doba je flexibilná

- istota v stabilnej spoločnosti
- strava plne hradená zamestnávateľom
- zabezpečený pitný režim
- dobré platové ohodnotenie
- seriózne jednanie

V prípade, že Vás naša ponuka oslovila posielajte nám Vaše životopisy na nižšie uvedený mail. Odpovedať budeme len vybraným kandidátom. Na osobnom pohovore je možné si dohodnúť platové podmienky na základe zručností daného uchádzača.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.4.2024 (ostávajú ešte 2 dni)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Kuchár

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

10

Počet rokov praxe

10

- Priateľské, príjemné vystupovanie, profesionálny a zodpovedný prístup k práci, chuť pracovať, flexibilitu, teamový hráč
- očakávame niekoľkoročné odborné skúsenosti na rovnakej alebo podobnej pozícii v gastronómii – cateringový kuchár

Sme dlhoročná eventová agentúra, ktorá zabezpečuje kompletnú organizáciu - od návrhu, prípravy až po samotnú realizáciu. Našim klientom prinášame efektívne a kreatívne riešenia na dosiahnutie realizácie ich vysnívaného eventu – či už je to firemná akcia, svadba, odovzdávanie cien, hudobné a festivalové podujatia a pod.
ID: 4756402  Dátum zverejnenia: 25.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 2 000 EUR/mesiac