Logo B2B Services a. s.

Marketingový pracovník

B2B Services a. s.

Miesto práce
Práca z domu
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 300 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho tímu hľadáme posilu v oblasti marketingu. Hľadáme kreatívneho človeka, ktorý sa bude starať o vizuály pre naše e-shopy, sociálne siete, interné projekty a iné grafické výstupy (typu Canva a iné). Pozícia je vhodná pre uchádzačov, ktorí sa orientujú v oblasti webhostingu (skúsenosti s prácou vo Wordpress vítaná).

Čo bude tvojou úlohou?

- Príprava grafických výstupov pre rôzne platformy podľa zadania (web stránka, PPC kampane, newsletter).
- Príprava grafických výstupov pre sociálne siete na základe obsahového plánu.
- Príprava newslettrov a manažovanie email marketingu.
- Pomoc pri tvorbe obsahu na web, spravovanieweb stránky
- Práca na zadaniach pre potreby online/offline marketingu a sociálnych sietí.

​- výkonnostné príplatky a koncoročné odmeny
- zamestnanecké zľavy na tovar
- multisport karta
- možnosť home-office,podľa potreby osobné stretnutiua, štvrťročné porady
- vlastné výkonné PC + príslušenstvo ktoré potrebuješ zabezpečíme
- účasť na interných školeniach
- možnosť platených externých školení a kurzov
- voľnosť v spôsobe práce v rámci systému - nerobíme mikromanažment, samostatní a zodpovední ľudia sú to čo hľadáme

Prax v obore nie je podmienená , dôležité pri výbere budú osobnostné kvality a zručnosti kandidáta

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.8.2024 (ostáva ešte 94 dní)

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Slovenský jazyk - Expert (C2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

* základné znalosti v oblasti digitálneho marketingu., kontinuálne vzdelávanie a sledovanie trendov v danej oblasti

* kreativita a schopnosť rýchlo sa učiť.
* základné komunikačné zručnosti
* monitorovanie a spravovanie sociálnych médií a online obsahu.
* spolupráca na tvorbe marketingových a PR materiálov, vrátane textov a grafických prvkov.
* analýza marketingových dát a príprava správ.

Spoločnosť B2B Services® a.s aktívne pôsobí na trhu od roku 2007. Od začiatku sme sa riadili víziou s cieľom byť spoľahlivým partnerom zameraným na profesionalitu svojho tímu, korektné vzťahy s obchodnými reťazcami a proklientsky prístup.

… We make your bussiness easier …

Prostredníctvom jednotlivých foriem spolupráce pomáhame naším partnerom zefektívniť predaj, predovšetkým v oblasti distribúcie. Disponujeme obchodným tímom, ktorý zastrešuje celé Slovensko. Zabezpečujeme listing vašich výrobkov v prostredí retailu aj e- commerce, prípadne ich výhradne zastupujeme. Súčasťou sú obchodno-administratívne činnosti súvisiace s predajom, reporty a štatistiky pre koordináciu a plánovanie obchodných aktivít. Flexibilne reagujeme na požiadavky , čím si B2B Services® a.s buduje dobré meno nielen medzi svojimi partnermi, ale aj samotnými zástupcami siete obchodných reťazcov.
Značky v portfóliu: Víno Matyšák, Mars, BiotechUSA, Fruttamax, Gusto, Pat&Mat, Cleanly, Wild&Free a ďalšie

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Michal Hudák
Tel.: +421905888043
E-mail: poslať životopis
ID: 4829740  Dátum zverejnenia: 14.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 300 EUR/mesiac