Junior Key Account Manager

B2B Services a. s.

Banskobystrický kraj, Prešovský kraj, Košický kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
01.11.2018
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
1200€ + bonusy do výšky 33% zo základnej mzdy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- riadenie obchodu a vzťahov s kľúčovými zákazníkmi v rámci prideleného regiónu
- budovanie dlhoobej spolupráce so zákazníkom
- plánovanie a zabezpečovanie dostatočného objemu tovaru pri promočných aktivitách
- zodpovednosť za distribúciu produktov na maloobchodných a veľkoobchodných prevádzok
- plánovanie a realizácia spoločných aktivít so zákazníkmi (regionálne letáky, promo akcie, listingy ...)
- zodpovednosť za dosiahnutie plánovaného obratu pri splnení stanoveného profitu
- pravidelný reporting nadriadenému
- pravidelné hodnotiace stretnutia so zákazníkmi a predkladanie návrhou na zvýšenie efektivity predaja
- vyhodnocovanie a priebežná kontrola plnenia plánu
- spolupráca s ostatnými oddeleniami spoločnosti a aktívna komunikácia s obchodnými zástupcami

- práca v perspektívnej obchodnej spoločnosti
- flexibilná pracovná doba
- smartfón a automobil aj na súkromné účely
- zamestnanecké ceny

Informácie o výberovom konaní

Miesto výkonu práce Slovenská republika
Práca vyžaduje cestovanie

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

19.10.2018 (ostáva ešte 29 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Maloobchod, Veľkoobchod

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft PowerPoint - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý

Vodičský preukaz

B

- znalosť retailového trhu
- schopnosť pracovať s číslami (analytické myslenie)
- schopnosť zvládať a riešiť stresové situácie
- predajné a vyjednávacie schopnosti
- dôslednosť, kreativita, samostatnosť
- chuť pracovať a učiť sa nové veci

Rozšírenie obchodných sietí:
Našim partnerom prinášame rozšírenie distribúcie produktov do najväčších obchodných sietí. Zabezpečujeme obchodno-administratívne činnosti súvisiace s predajom.

Strategické miesta predaja:
Ponúkame produkty tam, kde ich vaši zákazníci hľadajú. Správne miesta predaja sú pre obchod kľúčové.

Obchodná flexibilita:
Svet obchodu sa neustále vyvýja a podlieha zmenám. Veríme, že schopnosť na ne reagovať a flexibilta je súčasťou úspešného obchodného modelu.

Profesionálny tím:
Baví nás to, čo robíme. Spájame naše skúsenosti v obore tak, aby sme našim zákazníkom a partnerom priniesli stále tie najkvalitnejšie služby.

Reporting:
Našim partnerom poskytujeme potrebné reporty a štatistiky pre koordináciu a plánovanie obchodných aktivít.

Zefektívnenie predaja:
Naše služby v oblasti B2B prinášajú priame zefektívnenie predaja v hlavných oblastiach distribúcie.

Obchodno – administratívne činnosti:
Využitie služieb obchodného tímu (sales force). Zabezpečenie obchodnej/administratívnej činnosti súvisiacej s predajom produktov.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Adresa spoločnosti

B2B-services, a.s.
Nové Záhrady I 13/A
821 05 Bratislava - mestská časť Ružinov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Michal Hudák
Tel.: +421905888043
E-mail: poslať životopis
ID: 3446516   Dátum zverejnenia: 14.9.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   1200€ + bonusy do výšky 33% zo základnej mzdy