Obchodný zástupca

B2B Services a. s.

Žilinský kraj, Prešovský kraj, Košický kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
Február - Marec 2022
900 - 1 700 EUR/mesiaczákladná mzda 900€ + variabilná zložka do výšky 800€/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- zabezpečovať kompletnú starostlivosť a servis o pridelených zákazníkov
- plnenie osobného plánu predaja
- predaj produktov ponúkaných spoločnosťou
- zabezpečovať dostupnosť tovaru na predajniach
- reporting
- zabezpečovanie správneho vystavenia tovaru na predajných miestach
- vyjednávanie a dohadovanie druhotných vystavení
- prezentovať nové výrobky a nástroje marketingovej podpory
- akvizícia nových zákazníkov
- spolupracovať s ostatnými oddeleniami spoločnosti

- práca v mladej dynamicky rastúcej spoločnosti
- smartfón a automobil aj na súkromné účely
- zvýhodnené ceny produktov pre zamestnancov

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Maloobchod, Veľkoobchod

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Základy
Microsoft PowerPoint - Základy
Microsoft Outlook - Základy
Microsoft Word - Základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- komunikatívnosť
- výborné prezentačné schopnosti
- ťah na bránu ,
- flexibilita
- odolnosť voči stresu
- bojovnosť, chuť učiť sa a prijímať nové výzvy
- analytické schopnosti
- samostatnosť
- zodpovednosť

Spoločnosť B2B Services® a.s aktívne pôsobí na trhu od roku 2007. Od začiatku sme sa riadili víziou s cieľom byť spoľahlivým partnerom zameraným na profesionalitu svojho tímu, korektné vzťahy s obchodnými reťazcami a proklientsky prístup.

… We make your bussiness easier …

Prostredníctvom jednotlivých foriem spolupráce pomáhame naším partnerom zefektívniť predaj, predovšetkým v oblasti distribúcie. Disponujeme obchodným tímom, ktorý zastrešuje celé Slovensko. Zabezpečujeme listing vašich výrobkov v prostredí retailu aj e- commerce, prípadne ich výhradne zastupujeme. Súčasťou sú obchodno-administratívne činnosti súvisiace s predajom, reporty a štatistiky pre koordináciu a plánovanie obchodných aktivít. Flexibilne reagujeme na požiadavky , čím si B2B Services® a.s buduje dobré meno nielen medzi svojimi partnermi, ale aj samotnými zástupcami siete obchodných reťazcov.
Značky v portfóliu: Víno Matyšák, Mars, BiotechUSA, Fruttamax, Gusto, Pat&Mat, Cleanly, Wild&Free a ďalšie

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3446509  Dátum zverejnenia: 4.1.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 900 EUR/mesiac