Obchodný zástupca

B2B Services a. s.

Žilinský kraj, Nitriansky kraj, Košický kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
01.08.2018
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
800 + bonusy do výšky 75% zo základnej mzdy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- zabezpečovať kompletnú starostlivosť a servis o pridelených zákazníkov
- plnenie osobného plánu predaja
- predaj produktov ponúkaných spoločnosťou
- zabezpečovať dostupnosť tovaru na predajniach
- akvizícia nových zákazníkov
- zabezpečovanie správneho vystavenia tovaru na predajných miestach
- vyjednávanie a dohadovanie druhotných vystavení
- prezentovať nové výrobky a nástroje marketingovej podpory
- spolupracovať s ostatnými oddeleniami spoločnosti

- práca v perspektívnej obchodnej spoločnosti
- flexibilná pracovná doba
- smartfón a automobil aj na súkromné účely
- zamestnanecké ceny

Informácie o výberovom konaní

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.7.2018 (ostáva ešte 11 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Maloobchod, Veľkoobchod

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft PowerPoint - základy
Microsoft Outlook - základy
Microsoft Word - základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

- znalosť retailového trhu
- komunikatívnosť
- výborné vyjednávacie a prezentačné schopnosti
- ťah na bránu , flexibilita , odolnosť voči stresu
- komunikatívnosť, bojovnosť a chuť učiť a prijímať nové výzvy
- analytické schopnosti
- samostatnosť, flexibilitu, zodpovednosť

Rozšírenie obchodných sietí:
Našim partnerom prinášame rozšírenie distribúcie produktov do najväčších obchodných sietí. Zabezpečujeme obchodno-administratívne činnosti súvisiace s predajom.

Strategické miesta predaja:
Ponúkame produkty tam, kde ich vaši zákazníci hľadajú. Správne miesta predaja sú pre obchod kľúčové.

Obchodná flexibilita:
Svet obchodu sa neustále vyvýja a podlieha zmenám. Veríme, že schopnosť na ne reagovať a flexibilta je súčasťou úspešného obchodného modelu.

Profesionálny tím:
Baví nás to, čo robíme. Spájame naše skúsenosti v obore tak, aby sme našim zákazníkom a partnerom priniesli stále tie najkvalitnejšie služby.

Reporting:
Našim partnerom poskytujeme potrebné reporty a štatistiky pre koordináciu a plánovanie obchodných aktivít.

Zefektívnenie predaja:
Naše služby v oblasti B2B prinášajú priame zefektívnenie predaja v hlavných oblastiach distribúcie.

Obchodno – administratívne činnosti:
Využitie služieb obchodného tímu (sales force). Zabezpečenie obchodnej/administratívnej činnosti súvisiacej s predajom produktov.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Adresa spoločnosti

B2B-services, a.s.
Nové Záhrady I 13/A
821 05 Bratislava - mestská časť Ružinov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Michal Hudák
Tel.: +421905888043
E-mail: poslať životopis
ID: 3446509   Dátum zverejnenia: 11.7.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   800 + bonusy do výšky 75% zo základnej mzdy