Sales and Logistics support

B2B Services a. s.

Miesto práce
Nové záhrady I, Bratislava
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok
Termín nástupu
01.08.2018
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
od 500

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- dennodenná komunikácia s dodávateľmi, odberateľmi a obchodným tímom
- vybavovanie reklamácii
- organizačná a administratívna podpora kolegov zo Sales oddelenia
- spracovanie mesačných a týždenných reportov pre sales oddelenie
- zabezpečovanie dopravy a potvrdzovanie zavozových okien so zákazníkmi
- každodenná práca v SAP

Informácie o výberovom konaní

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.7.2018 (ostáva ešte 12 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Obchod, logistika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

SAP - základy
Microsoft Excel - pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- tímový hráč
- systematickosť a precíznosť
- samostatnosť pri riešení úloh
- komunikatívnosť
- tvorivosť
- odolnosť voči stresu

Rozšírenie obchodných sietí:
Našim partnerom prinášame rozšírenie distribúcie produktov do najväčších obchodných sietí. Zabezpečujeme obchodno-administratívne činnosti súvisiace s predajom.

Strategické miesta predaja:
Ponúkame produkty tam, kde ich vaši zákazníci hľadajú. Správne miesta predaja sú pre obchod kľúčové.

Obchodná flexibilita:
Svet obchodu sa neustále vyvýja a podlieha zmenám. Veríme, že schopnosť na ne reagovať a flexibilta je súčasťou úspešného obchodného modelu.

Profesionálny tím:
Baví nás to, čo robíme. Spájame naše skúsenosti v obore tak, aby sme našim zákazníkom a partnerom priniesli stále tie najkvalitnejšie služby.

Reporting:
Našim partnerom poskytujeme potrebné reporty a štatistiky pre koordináciu a plánovanie obchodných aktivít.

Zefektívnenie predaja:
Naše služby v oblasti B2B prinášajú priame zefektívnenie predaja v hlavných oblastiach distribúcie.

Obchodno – administratívne činnosti:
Využitie služieb obchodného tímu (sales force). Zabezpečenie obchodnej/administratívnej činnosti súvisiacej s predajom produktov.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Adresa spoločnosti

B2B-services, a.s.
Nové Záhrady I 13/A
821 05 Bratislava - mestská časť Ružinov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Michal Hudák
Tel.: +421905888043
E-mail: poslať životopis
ID: 3444344   Dátum zverejnenia: 10.7.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   od 500