Predajca s vášňou pre autá

B2B RENT s.r.o.

Miesto práce
Kopcianska 82/i, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou (fix + provízie)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Máš už jasno v tom, čo očakávaš od svojej kariéry?
Chceš spojiť svoje skúsenosti v oblasti predaja so svoju záľubou?
Sú súčasťou tvojej predstavy autá, kontakt s ľuďmi, koordinácia viacerých činností naraz a možnosť ovplyvniť výšku svojho mesačného príjmu?
Potom určite v čítaní pokračuj.

Nášmu novému kolegovi radi zveríme tieto zodpovednosti:
* komunikácia s potenciálnymi zákazníkmi
* komplexná správa obchodného prípadu
* fotenie vozidiel určených na predaj
* tvorba predajných inzerátov
* zabezpečenie osobnej obhliadky a skúšobnej jazdy
* spracovanie administratívy, príprava kúpnych zmlúv a preberacích protokolov
* príprava podkladov na úkon na dopravnom inšpektoráte
* odovzdávanie vozidiel zákazníkom
* sprostredkovanie financovania vozidla pre potencionálneho zákazníka

Spokojnosť v práci je pre nás dôležitá. Tvoj výkon, nasadenie a lojalitu odmeníme aj týmito výhodami:
* pravidelný mesačný základ + motivujúce provízne ohodnotenie bez obmedzenia
* notebook, telefón, flexibilná pracovná doba
* výber kancelárie podľa tvojej preferencie (uzavretá miestnosť alebo open space)
* účasť na zaujímavých eventoch rôznych automobilových značiek
* možnosť vyskúšať si nové modely alebo facelifty vozidiel
* možnosť rozšíriť si sieť svojich kontaktov
* perspektívna práca v dynamicky sa rozvíjajúcej firme
* možnosť uplatniť si zľavy v rámci ponúkaných služieb spoločnosti

Informácie o výberovom konaní

Našiel si sa v tejto práci?
V tom prípade nám pošli svoj životopis v slovenskom jazyku. V sprievodnom texte nám stručne popíš, prečo ťa láka táto pozícia.
Snažíme sa všetkých kandidátov čo najskôr informovať o stave výberového konania, preto sa ti najneskôr do 3 týždňov ozveme. Ak budeš úspešný, čaká ťa stretnutie s tvojou budúcou nadriadenou.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

obchodné, ekonomické, technické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Do nášho úzkeho kruhu nadšencov sveta vozidiel hľadáme parťáka s týmito parametrami:
* vysoká miera nadšenia vo vzťahu k vozidlám
* predchádzajúce skúsenosti na pozícii predajcu (výhodou)
* výborné komunikačné a vyjednávacie schopnosti
* samostatnosť (aktívny prístup k riešeniu problémov) a zodpovednosť
* výborná schopnosť plánovať a vyhodnocovať priority
* schopnosť logicky myslieť
* finančná gramotnosť (sprostredkovanie financovania vozidiel pre zákazníkov)

Mladá dynamická spoločnosť zaoberajúca sa prenájmom vozidiel, predajom vozidiel, správou vozového parku a správou čerpacej stanice.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3339684  Dátum zverejnenia: 20.3.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou (fix + provízie)