Online Account Manager | performance marketing

Lion Communications Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Apollo BC II, Prievozská 4/B, Bratislava, Bratislavský kraj

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Táto pracovní nabídka je inzerována pro spoločnost Performics SK.

Do naší pobočky na Slovensku hledáme nového kolegu na pozici Online Account Manager.
Kolegu, který se již pár let pohybuje v online marketingu, má přehled o marketingových trendech a digitálních produktech a propojí naši agenturu s klienty.

Očekáváme:
• praxi v online marketingu (min. 2 roky)
• zkušenosti s tvorbou a správou online kampaní v Google Analytics, Google AdWords a Facebook Ad Manager
• snaha vidět širší kontext a vynalézavost při hledání řešení
• prezentační a komunikační dovednosti
• schopnosti a dovednosti jako multitasking, time-management a project management

Náplň práce:
• starost o naše TOP klienty, komunikace s nimi a budování pozitivních vztahů
• koordinace a správa online projektů mezi klientem a partnerskými agenturami
• návrh, plánování, optimalizace a reporting komplexních online kampaní
• přehled o novinkách a trendů v online prostředí a jejich aplikování do praxe

I přes svou globální působnost si naše společnost zachovává rodinný přístup a přátelský kolektiv. Pokud Vás tak láká práce v mezinárodní agentuře s know-how velké komunikační skupiny Publicis One, kterou jsme součástí, pošlete nám životopis a domluvíme se na schůzce u nás, kde si řekneme k dané pozici více.

Nabízíme práci v nadnárodní společnosti s nadnárodními klienty,
5 týdnů dovolené + 3 sick days,
pravidelná školení a semináře, tým zkušených expertů v online marketingu,
flexibilní pracovní dobu,
možnost zahraniční stáže,
notebook, mobil a multisport kartu,
a nejlepší teambuildingy spolu se skvělou partou kolegů!

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Počet rokov praxe

2

Máme viac ako 10 ročné skúsenosti v online marketingu. Máme silný a kompaktný tím a odráža sa to v priemernej dĺžke zamestnania, čo je u nás 5 rokov. Sme súčasťou nadnárodnej skupiny Publicis One, ktorá patrí medzi najväčších globálnych hráčov na mediálnom trhu. Vďaka mediálnej skupine máme k dispozícii patentované technológie, s ktorými nedisponuje žiadna iná agentúra na Slovensku. Sme najväčší celosvetový partner Google, čiže všetky inovácie a novinky poznáme od Google medzi prvými. Zároveň sme členom ADMA.
ID: 3288961  Dátum zverejnenia: 17.1.2018