Programátor PHP

B2A Software Development s.r.o.

Třída Tomáše Bati 269, Zlín, Žilinský kraj, Trenčianský kraj
plný úvazek
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmínky (brutto)
dohodou

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Náplní vaší práce bude vývoj frontendu a backendu jak u klientských, tak u našich vlastních projektů v Phalcon PHP nebo Nette frameworku.

Určitě využijete zkušenosti s ORM jako Doctrine nebo ActiveRecord a celkově znalosti MySQL nebo jiných relačních databází. Pokud vás baví JavaScript a CSS, tak vám dáme prostor a budete pracovat s Twitter Bootstrap, jQuery, AngularJS a Less.

Máte-li rádi návrh, tvorbu a testování API, nepřijdete zkrátka a Swagger.io nebo Apiary.io budou vaši pomocníci.

Dle vašich schopností, zkušeností a preference společně nastavíme oblasti pracovní činnosti tak, aby výsledek vedl k oboustranné spokojenosti.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Naše nové kanceláře se nacházejí v moderním prostředí budovy společnosti NWT ve Zlíně. Výhodou této lokace je vynikající dostupnost všemi prostředky.
Samozřejmostí je široká nabídka služeb a stravovacích zařízení v bezprostřední blízkosti, výborná káva na pracovišti.
Možnost dalšího rozvoje - pravidelné jazykové kurzy s rodilým mluvčím.
Zajímavé firemní akce.

Informace o náboru

www.b2a.cz

Pokud Vás zaujalo naše portfolio služeb a jakákoliv pracovní pozice, zašlete své CV na email: [email protected]

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Vzdělání v oboru

Informační technologie

Řidičský průkaz

B

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme česká software společnost, pracujeme ale i na zahraničních projektech. Vyvíjíme mobilní aplikace nejen pro výrobní podniky, ale i pro letecké, dopravní společnosti a sportovní kluby.
Milujeme inovace. Stali jsme se Vizionáři roku 2015 v oblasti IT. Neustále rosteme a posouváme hranice možného v rámci chytrých technologií. V našich řešeních využíváme výhradně produkty Apple.
Přidej se k nám!

Počet zaměstnanců

10-19 zaměstnanců
ID: 3220030  Dátum zverejnenia: 20.10.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou