Tiež ťa vypli? Nás nie. Poď makať ako realitný maklér v B10!

B10 reality, s.r.o.

Miesto práce
Košice
Druh pracovného pomeru
živnosť
Mzdové podmienky (brutto)
3 000 EUR/mesiac- všetko závisí od tvojej šikovnosti ;)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ak ťa nehnuteľnosti vždy priťahovali, čítaj ďalej! ⬇️

Čo bude tvoja práca:
- pomôžeme ti nabrať super nehnuteľnosti vo svojom okolí, predáš ich a sprocesuješ to
- fotenie nehnuteľností a ich postprodukcia ti nebude cudzia
- zaučíme ťa do tajov networkingu a vybuduješ si dôverné vzťahy s tvojimi klientmi.
- dôverne spoznáš katastrálny úrad, banku aj notára

Čo ti ponúkame:
- férová odmena #napána
- pracovať zážitkovo - vďaka tvojim výkonom budeš môcť s nami cestovať
- profesionálnu podporu od nášho tímu a skúsenosti od senior maklérov
- možnosť investovať
- svoju vlastnú stoličku v jednej z našich pobočiek #pocelomSlovensku
- uvoľnenú atmosféru v office, skvelých kolegov, s ktorými vybehneš do fitka alebo aj na nejakú kávu/pivko

Informácie o výberovom konaní

Napíš nám /pošli životopis a pracuj zážitkovo s B10!

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Kto sme?
Sme trendová realitná kancelária, ktorá svojim dynamickým prístupom odkrýva nové prístupy k biznisu a tak vytvára z nehnuteľností zážitok, ktorý sprevádza maximálna profesionalita a kvalita odvedenej práce.

Čo budujeme?
Berieme biznis osobne, preto dbáme na to, aby každý náš člen využíval svoje meno ako značku a budoval nielen dobré meno firmy, ale aj svoj osobný brand. Poznáš náš podľa hashtagu #pocelomslovensku.

Akí sme?
Sme mladý a veľmi priateľský kolektív šikovných a výnimočných ľudí. Pre nás je tento job lifestyle a tak aj pristupujeme ku všetkým výzvam a príležitostiam.
ID: 4215775  Dátum zverejnenia: 20.12.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 3 000 EUR/mesiac