Právnik realitného centra B10

B10 reality, s.r.o.

Miesto práce
Žilina
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
1.12.2020
Mzdové podmienky (brutto)
900 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vedenie právnej agendy od vzniku do skončenia obchodu realitnej služby.

Stabilná práca v etablovanej spoločnosti na trhu s možnosťou profesného rastu.
Atraktívny plat a ostatné benefity firmy.
Priestor pre vzdelávanie a odborný rast.

Prosíme kandidátov aby k svojmu profesijnému životopisu priložili aj motivačný list. Na základe zaslaných profesijných životopisov budeme kontaktovať na osobný pohovor len vybraných uchádzačov. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

právo

▪ VŠ so zameraním na právo
▪ Dobré komunikačné zručnosti
▪ Systematický prístup k práci
▪ Pracovitosť, svedomitosť, precíznosť
▪ Zodpovednosť a diskrétnosť

Kto sme?
Sme trendová realitná kancelária, ktorá svojim dynamickým prístupom odkrýva nové prístupy k biznisu a tak vytvára z nehnuteľností zážitok, ktorý sprevádza maximálna profesionalita a kvalita odvedenej práce.

Čo budujeme?
Berieme biznis osobne, preto dbáme na to, aby každý náš člen využíval svoje meno ako značku a budoval nielen dobré meno firmy, ale aj svoj osobný brand. Poznáš náš podľa hashtagu #pocelomslovensku

Akí sme?
Sme mladý a veľmi priateľský kolektív šikovných a výnimočných ľudí. Pre nás je tento job lifestyle a tak aj pristupujeme ku všetkým výzvam a príležitostiam.

Jána Milca 6
010 01 Žilina

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Viktória Karabová
Tel.: +421904040082
E-mail: poslať životopis
ID: 3754643  Dátum zverejnenia: 10.11.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 900 EUR/mesiac