Junior account manager

B10 realitné centrum, s.r.o.

Miesto práce
Jána Milca 6, Žilina
Termín nástupu
01.09.2018
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
700€ brutto/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Na účtovné oddelenie hľadáme šikovného, mladého kandidáta na pozíciu Junior účtovník.

- účtovanie dodávateľských faktúr v programe OMEGA
- kontrola povinných údajov potrebných na zaúčtovanie faktúr
- účtovanie manuálnych platieb
- telefonická a e-mailová komunikáciu s dodávateľmi a klientmi
- zodpovednosť za mesačnú a ročnú závierku svojej oblasti účtovania
- archivácia
- fakturácia
- zabezpečenie e-mailovej komunikácie a administratívnych prác súvisiacich s evidenciou a kontrolou faktúr
- reporting

- bezplatný kurz účtovníctva
- príjemné pracovné prostredie
- priestor pre kariérny a osobnostný rast a možnosť realizovať svoje nápady

Informácie o výberovom konaní

Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

- vzdelanie ekonomického zamerania
- skúsenosť s účtovným programom OMEGA
- zodpovednosť, spoľahlivosť, schopnosť tímovej práce, komunikatívnosť
- záujem o nové poznatky, schopnosť ďalej sa odborne rozvíjať
- pozitívny vzťah k práci s číslami

Kto sme?
Sme trendová realitná kancelária, ktorá svojim dynamickým prístupom odkrýva nové prístupy k biznisu a tak vytvára z nehnuteľností zážitok, ktorý sprevádza maximálna profesionalita a kvalita odvedenej práce.

Čo budujeme?
Berieme biznis osobne, preto dbáme na to, aby každý náš člen využíval svoje meno ako značku a budoval nielen dobré meno firmy, ale aj svoj osobný brand. Poznáš náš podľa hashtagu #pocelomslovensku

Akí sme?
Sme mladí a veľmi priateľskí kolektív šikovných a výnimočných ľudí. Pre nás je tento job lifestyle a tak aj pristupujeme ku všetkým výzvam a príležitostiam.

Adresa spoločnosti

Realitné centrum B10
A. Rudnaya 26
010 01 Žilina
ID: 3464138   Dátum zverejnenia: 6.8.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   700€ brutto/mesiac