Fyzioterapeut/ka

B&T Partners s.r.o.

Miesto práce
Centrum II., Dubnica nad Váhom
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
01.04.2024
Mzdové podmienky (brutto)
15 EUR/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Individuálne / skupinové rehabilitačné úkony, fyziologický rozbor pohybového systému, cielená modifikácia a úprava pohybových vzorov, úprava poruchy motorických stereotypov a dysbalancií, úprava centrálnych a periférnych porúch riadenia a priebeh motoriky, facilitačné a inhibičné metodiky.
Vykonávať cielenú odbornú inštruktáž o následnej fyzioterapii v domácom prostredí.
Vykonávať jednotlivé druhy mechanoterapie / mäkké techniky, masáže/. Poskytovanie elektroliečebných procedúr (magnetoterapia, elektroliečba, ultrazvuk, rebox)
Vedenie skupinového tréningu SM systém - zdravého chrbta.

- Seriózne a korektné odmeňovanie;
- Ideálna pracovná pozícia pre štart tvojej kariéry;
- Reálne možnosti kariérneho postupu;
- Práca v príjemnom prostredí;
- Práca v zohratom a dynamickom tíme kreatívnych ľudí;
- Výrazná podpora vzdelávania a odborného rozvoja;
- Benefity vo forme zliav na tovar
- vstupy do fitness grátis a vstupy na skupinové tréningy za zvýhodnenú sumu
- teambuildingy hradené zamestnávateľom

Životopisy spolu s fotografiou a motivačným listom môžete zasielať na [email protected]
Vybraní budú len uchádzači, ktorí zašlú všetky potrebné dokumenty.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

Fyzioterapia

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Mierne pokročilý
Microsoft Excel - Mierne pokročilý
Práca s počítačom - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

1

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

-empatia a schopnosť porozumieť potrebám pacienta

-schopnosť jasne a zrozumiteľne komunikovať s pacientmi

-schopnosť analyzovať problémy a vytvárať individuálny plán liečby

-schopnosť samostatného rozhodovania, manuálna zručnosť a trpezlivosť

-schopnosť prispôsobiť sa rôznym potrebám pacientov
- práca v rozsahu 80 hodín a viac za mesiac

FitFabrik je štýlovo zariadené športové tréningové centrum s rozlohou 1300 m2, v ktorom nájdete podmienky pre moderný fitness tréning na najvyššej úrovni. FitFabrik zahŕňa Fitness a kardio zónu, Funkčnú zónu, CrossFit zónu, Fight zónu, Aeróbnu zónu, Spinning zónu, a recepciu s posedením.
Ponúkame rozsiahle služby ako športovo-špecifické tréningové programy, osobné tréningy, 10 skupinových cvičení, diagnostiku pohybových schopností, služby fyzioterapeuta/maséra a mnohé iné.
ID: 4736071  Dátum zverejnenia: 22.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 15 EUR/hod.