Reagujte bez životopisu

Vnútroštátna preprava

B.S. Transport s. r. o.

Miesto práce
Slovensko (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
Ihneď
739 EUR/mesiacMzda 1000€-1500€ netto, podľa počtu odpracovaných dní

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Prijmeme vodičov na vnútroštátnu dopravu, zásobovanie obchodného reťazca. Zánovné vozidlá (Scania), maximálne 3 ročné.

Pracovnú dobu je možné prispôsobiť podľa potreby uchádzačov, striedanie v blízkosti trvalého bydliska.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vodičský preukaz

C, E

Spoločnosť B.S. TRANSPORT s.r.o. je založená s využitím moderných technológií dynamicky sa rozvíjajúca slovenská firma. Našou prioritou a hlavným cieľom je poskytovať kvalitné špedičné a dopravné služby v oblasti vnútroštátnej a medzinárodnej cestnej nákladnej dopravy.
ID: 4061755  Dátum zverejnenia: 21.5.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 739 EUR/mesiac