Obchodný zástupca

B-Payment Slovensko, s.r.o.

Bratislavský kraj, Trnavský kraj, Trenčiansky kraj, Nitriansky kraj, Žilinský kraj, Banskobystrický kraj, Prešovský kraj, Košický kraj
Termín nástupu
15.01.2018
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Chcel by si pracovať v mladom a priateľskom tíme s možnosťou rastu?
B-Payment Slovensko s.r.o. je medzinárodný start-up na trhu platobných operácií.

Vďaka nášmu dynamickému rastu teraz hľadáme práve TEBA - Obchodného zástupcu do nášho tímu.

Čo od teba očakávame:
- predaj POS terminálov a E-commerce (platba kartou online)
- hľadanie nových partnerov a obchodníkov
- udržiavanie vzťahov s existujúcimi partnermi
- práca s CRM systémom

Aké skúsenosti potrebuješ:
- znalosť v oblasti POS terminálov a E-commerce
- 2-3 roky skúseností s predajom
- znalosť angličtiny výhodou
- znalosť MS Office na užívateľskej úrovni
- základná znalosť platobných systémov alebo bankovníctva je výhodou

Práca v medzinárodnej spoločnosti
Mladý a flexibilný tím
Odborný rast v oblasti online platieb
Atraktívne mzdové ohodnotenie
Služobné vozidlo, mobil, notebook

CV a motivačný list postačuje v slovenskom jazyku. Zaslaním Vášho životopisu zároveň dávate automaticky súhlas na spracovanie Vašich osobných údajov, uvedených v životopise, v zmysle Zákona č. 122/2013 o ochrane osobných údajov. Všetky osobné údaje budú použité iba na účel výberového konania .

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.12.2017 (ostáva ešte 44 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vodičský preukaz

B

Výborné komunikačné a predajné zručnosti
Samostatnosť a zodpovednosť
Flexibilita
Ochota cestovať

Medzinárodná spoločnosť zameraná na oblasť online platieb cez POS terminály a E-commerce.

Viac informácií nájdete na www.b-payment.sk

Adresa spoločnosti

B-Payment Slovensko s.r.o.
Staré Grunty 18
841 04 Bratislava

Kontakt