Strojník nakládky - Košice

B+N Slovakia Facility Services spol. s r.o.

Miesto práce
U. S. Steel Košice, s.r.o., Košice
Termín nástupu
ihneď
5 EUR/hod.120,- € mesačné osobné ohodnotenie Firma vypláca všetky príplatky uvedené v zákonníku práca vrátane rizikového, DDS

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Prijmeme nového kolegu na zákazke nášho klienta.

Pracovná doba:

- Pondelok až piatok
- 7,5 hod. denne od 6:00 hod. do 14:00 hod.

Náplň práce:

- obsluha dechtového hospodárstva vrátane kontroly prísunu dechtu
- obsluha sústav čerpadiel pre prečerpávanie a nakládku dechtu
- odvodnenie surového čiernouhoľného dechtu na požadovanú hodnotu
- prečerpávanie odvodneného dechtu do expedičných zásobníkov
- obsluha a kontrola technologického zariadenia prevádzkových súborov
- vykonávanie nakládky a expedície odvodneného dechtu
- váženie a kontrola vagónov pred nakladaním dechtu a po ňom
- udržiavanie poriadku a čistiace prace na pridelených úsekoch

- Príspevok zo sociálneho fondu na stravné lístky, pri jubileách, vianočné darčekové poukážky a pod.
- Peňažná odmena pre darcov krvi až do 120 €
- Multisport karta
- Finančný bonus pri odporúčaní známeho až do 200 €
- Peňažná odmena na základe pochvaly od klienta 20 €
- Možnosť nadobudnúť nové skúsenosti
- Práca v stabilnej, medzinárodnej spoločnosti
- Príspevok do DDS
- Všetky príplatky uvedené v zákonníku práce

Pokiaľ Vás táto pracovná ponuka zaujala, zašlite nám svoj životopis na dole uvedenú e-mailovú adresu, alebo nás priamo kontaktujte na dole uvedené tel. číslo.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Spoločnosť B+N Slovakia Facility Services je významným dodávateľom v oblasti Facility Services (upratovacie služby, technická správa budov, catering, administratívna a personálna podpora, SBS a integrované facility služby).

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Zlatica Diliková
Tel.: +421918676265
E-mail: poslať životopis
ID: 4807062  Dátum zverejnenia: 12.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 5 EUR/hod.