Hľadáme zručného elektro údržbára do nášho tímu v Košiciach

B+N Slovakia Facility Services spol. s r.o.

Miesto práce
Košice
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády), internship, stáž
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
7,5 EUR/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Prijmeme na hlavný pracovný pomer elektro údržbára/ údržbárku. Pracovná náplň spočíva v dennej kontrole technológií a v drobných opravách.

Hodinová mzda:
7,50 €/hod btto + všetky príplatky v zmysle Zákonníka práce.

Pracovná doba:
ranná zmena 8:00 hod. do 20:00 hod.
poobedňajšia zmena od 10:00 hod. do 22:00 hod.

- Príspevok zo sociálneho fondu na stravné lístky, pri jubileách, vianočné darčekové poukážky a pod.

- Finančná odmena pre darcov krvi až do 120 €

- Multisport karta

- Finančný bonus pri odporúčaní známeho až do 200 €

- Peňažná odmena na základe pochvaly od klienta 20 €

- Možnosť nadobudnúť nové skúsenosti

- Práca v stabilnej, medzinárodnej spoločnosti

- Možnosť sebarealizácie a odborného rastu

- Príjemné pracovné prostredie

- Príspevok na športovú činnosť dieťaťa

Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov, ktorí spĺňajú požiadavky.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

- Chuť učiť sa nové veci a riešiť problémy

- Osvedčenie EZ § 22 alebo § 23 je podmienkou

- Vzdelanie v oblasti elektrotechniky

- Precíznosť a spoľahlivosť

- Dobré komunikačné a organizačné schopnosti

Spoločnosť B+N Slovakia Facility Services je významným dodávateľom v oblasti Facility Services (upratovacie služby, technická správa budov, catering, administratívna a personálna podpora, SBS a integrované facility služby).

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Zlatica Diliková
Tel.: +421918676265
E-mail: poslať životopis
ID: 4795655  Dátum zverejnenia: 28.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 7,5 EUR/hod.