Upratovač/ka - Bratislava Ružinov - skratený úväzok

B+N Slovakia Facility Services spol. s r.o.

Miesto práce
Bajkalská, Bratislava
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok
Termín nástupu
13.11.2023
Mzdové podmienky (brutto)
5 EUR/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme pani upratovačku/pána upratovača na upratovanie kancelárskych a spoločných priestorov, sociálnych zariadení, zasadačiek.
- Pracovná doba od 15:30 - 19:30 hod.
Miesto výkonu práce: Bajkalská 19A, 821 02, Ružinov, Bratislava.
Mzda 5,- €/hod btto.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie

Spoločnosť B+N Slovakia Facility Services je významným dodávateľom v oblasti Facility Services (upratovacie služby, technická správa budov, catering, administratívna a personálna podpora, SBS a integrované facility služby).

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 4586472  Dátum zverejnenia: 3.11.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 5 EUR/hod.