Údržbár – kosič – traktorista

B+N Slovakia Facility Services spol. s r.o.

Miesto práce
Hurbanovo
Termín nástupu
ASAP
985 EUR/mesiacmzda je zložená nasledovne 700€ základná mzda +40€ osob. ohodnotenie + 245€ jazda na traktoroch

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zamestnanec vykonáva rôzne operatívne potreby = hlavné činnosti sú :
- drobné údržbárske práce (výmena žiarovky, sifónov, batérií...);
- rozvoz hygienického materiálu do skladov, rozvoz barelovej vody;
- v letnej sezóne kosenie trávnatých plôch;
- v zimnej sezóne odhrn snehu;
- extra príplatok 35,00€ / deň jazda na traktoroch ( cca 7 dní v mesiaci podľa vyťaženosti atď).
Pracovná doba : Po-Pia 5:30-14:00 = 8,0 hod. + 0,5 hod. prestávka
Nutné oprávnenia :
Potrebný vodičský preukaz T – traktor.

spoločnosť si vyhradzuje právo kontaktovať len vybraných kandidátov

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vodičský preukaz

T

Spoločnosť B+N Slovakia Facility Services je významným dodávateľom v oblasti Facility Services (upratovacie služby, technická správa budov, catering, administratívna a personálna podpora, SBS a integrované facility služby).

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 4548232  Dátum zverejnenia: 12.5.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 985 EUR/mesiac