Technik údržby strojov Nové Zámky

B+N Slovakia Facility Services spol. s r.o.

Miesto práce
Nové Zámky
Termín nástupu
dohodou
1 425 EUR/mesiacRozklad hore uvedenej mzdy: základná mzda 1300 € + osobné ohodnotenie 75 € + dochádzkový bonus 50 € BENEFITY: - kuričský preukaz a oprávnenie na vedenie obsluhy VZV zabezpečí a preplatí zamestnávateľ; - príspevok na stravu zo soc. fondu, Multisport karta s príspevkom zamestnávateľa, finančná odmena za odporučeného kolegu , finančná odmena za pochvalu od zákazníka.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

* údržba elektrických a mechanických častí strojov a zariadení
* kontrola a overenie funkčnosti opráv
* dokončovacie práce
* nahlasovanie chýbajúcich materiálov, nástrojov na potrebné pracovné úkony, problémov so strojmi / nástrojmi nadriadenému
* údržba a prestavba strojov (dopravníkové pásy, výrobná linka v potravinárskom priemysle, generálne čistenie zariadení, odborné spúšťanie/ vypínanie a nastavenie strojov výrobného úseku; ručí za kvalitu výrobkov)
* evidencia denníka údržby stroja
* obsluha a údržba technológií VZT, klimatizácie, plynové kotolne
* pracuje sa pondelok až piatok

spoločnosť si vyhradzuje právo kontaktovať len vybraných kandidátov

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

elektrotechnik

Ostatné znalosti

Vyhláška 508/2009 Z.z. § 22 - Samostatný elektr. - Pokročilý

Počet rokov praxe

2

* manuálna zručnosť
* zodpovedný prístup k práci
* prax v obore je podmienkou min 2 roky
* samostatnosť, zmysel pre detail, precíznosť, flexibilita
* ochota pracovať vo 3 zmennej prevádzke R-P-N (2 ranné, 2 poobedné a 2 nočné)

Spoločnosť B+N Slovakia Facility Services je významným dodávateľom v oblasti Facility Services (upratovacie služby, technická správa budov, catering, administratívna a personálna podpora, SBS a integrované facility služby).

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 4506754  Dátum zverejnenia: 5.6.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 425 EUR/mesiac