Lakýrnik/čka

B.N.L., s.r.o.

Miesto práce
Winterova 62, okres Nové Mesto nad Váhom, okres Piešťany
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
Dohodou, upresnené na osobnom pohovore.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Striekanie, lakovanie, morenie dreveného nábytku.

Práca na hlavný pracovný pomer, dobré platové podmienky, pracovná doba od 7,00 do 15,30 hod., závodné stravovanie.

Uprednostňujeme osobný pohovor, v čase od 7,00 do 14,00 hod.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Počet rokov praxe

5

Skúsenosti s lakovaním dreva a dreveného nábytku, šikovný s chuťou pracovať a byť prínosom pre firmu.

Francúzska nábytkárska spoločnosť, druhý najväčší výrobca starožitných replík vo Francúzsku, s jedným výrobným podnikom na Slovensku s počtom zamestnancov cca 60.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 2127928  Dátum zverejnenia: 17.10.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Dohodou, upresnené na osobnom pohovore.