Robotník/čka do drevovýroby

B.N.L., s.r.o.

Miesto práce
Považany 456, Piešťany, Nové Mesto nad Váhom
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ihneď
Ponúkaný plat (brutto)
480

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Náplň práce spočíva v brúsení, v tmelení a poškodzovaní nábytku podľa pracovných postupov, ide o jednoduchú manuálnu prácu.

Stabilná práca na pracovnú zmluvu, dobrý kolektív, výhodné závodné stravovanie, pravidelná mesačná mzda načas, jednozmenná prevádzka od 07.00 - 15,30 hod. Príplatky za sťažený výkon práce a dochádzkový bonus 15 %.

Informácie o výberovom konaní

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

28.2.2018 (ostáva ešte 39 dní)

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Chuť pracovať, manuálna zručnosť, precíznosť, dobrý zdravotný stav.

Francúzska nábytkárska spoločnosť, druhý najväčší výrobca starožitných replík vo Francúzsku, s jedným výrobným podnikom na Slovensku s počtom zamestnancov cca 70.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Winterova 62
921 01 Piešťany

Kontakt

ID: 2110302   Dátum zverejnenia: 11.1.2018