Vodič MKD

B&M Lesná Technika, s.r.o.

Miesto práce
Nemecko (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
31.07.2018
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
580

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Dobry den. Hladam vodica MKD a zaroven aj striedaca. Praca NL-DE. Prevoz lodnych kontajnerov. turnusy striedac 2+1 4+2 6+2, sofer na svojom aute 4+2/6+2. Auta Scania/Man, vsetko Euro 6. ciastocna znalost anglickeho alebo nemeckeho jazyka vyhodou . celkom mzda so stravnym sa pohybuje okolo 2300-2400eur mesacne, striedac samozrejme viac, moznost aj na zivnost - 90€ na den

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2) alebo Nemecký jazyk - Začiatočník (A2)

Vodičský preukaz

B, C, E

Dopravna firma

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Kysihýbelská 15
969 00 Banská Štiavnica
ID: 3446823   Dátum zverejnenia: 12.7.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   580