Manager stavby/junior - oblasť VZT a klimatizácie

BOCK SR, s.r.o.

Miesto práce
Mostná 72, 949 01 Nitra
Termín nástupu
ihneď
Nástupná mzda 700,- až 900,- brutto + variabilná motivujúca zložka mzdy - podľa praxe a znalosti problematiky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pomocný manager pre zabezpečovanie a realizáciu zákaziek - oblasť VZT a klimatizácia

profesionálny rast a ďalšie odborné vzdelávanie,
motivujúce finančné ohodnotenie, stabilné a dlhodobé zamestnanie,

Žiadosti spolu so životopisom a fotokópiou o vzdelaní, posielajte na adresu: [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

zameranie stavebné - TZB, popr. strojárske

Ostatné znalosti

Hospodárska korešpondencia - Základy
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
AutoCAD - Základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

technické myslenie, organizačné schopnosti, komunikatívnosť, samostatnosť, zodpovednosť, ochota vzdelávať sa,

Spoločnosť realizuje komplexné dodávky špeciálnych stavebných a technologických celkov so zameraním na čisté priestory a TZB, od návrhu, PD až po realizáciu, uvedenie do prevádzky, komplexný záručný a pozáručný servis.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3183638  Dátum zverejnenia: 3.8.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Nástupná mzda 700,- až 900,- brutto + variabilná motivujúca zložka mzdy - podľa praxe a znalosti problematiky