Можливість для людей з України

Vodič motorového vozidla skupiny B , dodávka (EU)

B-commerce Group s.r.o.

Miesto práce
Bardejov
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
Od 1 000 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Náplň práce pre pozíciu Vodič mot. vozidla do 3,5 tony dodávka (VP skupiny B)

  • Vedenie dodávky na pridelených trasách
  • Zabezpečenie nákladu a jeho bezpečná preprava

Typický deň na pracovnej pozícii

  • Ranná kontrola vozidla a príprava na cestu
  • Jazda na pridelených trasách s dodávkou tovaru (Maďarsko, Poľsko, Rumunsko)

Pracovná doba pre pozíciu

  • 8 hodín denne, 5 dní v týždni

Ďalšie príklady pre typickú náplň práce na pozíciu Vodič motorového vozidla skupiny B, dodávka (EU)

  • Zodpovednosť za včasnú a bezpečnú dopravu tovaru na miesto určenia
  • Komunikácia s vedúcim oddelenia
  • Správa a údržba vozidla
  • Zabezpečenie potrebných dokumentov

  • Možnosť flexibilného pracovného času
  • Zamestnanecké zľavy na produkty a služby
  • Platené nadčasy
  • Firemné akcie a eventy
  • Moderné pracovné prostredie a vybavenie

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Vodičský preukaz

B

  • Vodičský preukaz skupiny B a zodpovednosť pri riadení vozidla.
  • Znalosť cestnej premávky a bezpečnostných predpisov.
  • Zručnosti v riadení dodávky a manipulácii s tovarom.
  • Flexibilita a schopnosť pracovať v tíme.
  • Zodpovednosť a spoľahlivosť pri plnení pracovných úloh.

B-commerce Group, s.r.o. je mladá, dynamicky sa rozvíjajúca obchodná a spoločnosť pôsobiaca na európskom trhu. Momentálne pôsobí v 6 krajinách EÚ a neustále rozširuje svoje obchodné aktivity. Náš internetový e-shop www.prevadzkaren.sk získal v roku 2022 a 2023 cenu Kvality v kategórií Dielňa od Heureka.sk. Staň sa súčasťou nášho tímu, naučíš sa veľa zaujímavého.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Martina Vagaská
Tel.: +421951714789
E-mail: poslať životopis
ID: 4828882  Dátum zverejnenia: 13.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac