Údržbár - elektrikár

B.C. INVEST, a. s.

Miesto práce
okres Dunajská Streda
Termín nástupu
Ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Oprava a údržba všetkých druhov elektronických, slaboprúdových, regulačných a ovládacích zariadení. Návrhy na zabezpečenie náhradných dielov a pomocného materiálu. Zabezpečenie bezporuchovej prevádzky technologických strojov a zariadení. Znalosť údržbárskych prác v oblasti kúrenia, klimatizácie, bazénovej techniky, osvetlenia, kuchynských zariadení a pod. Udržiavanie ich technického stavu a vedenie záznamov.

Dlhodobá práca v stabilnej spoločnosti.
Odborné školenia.
Výhodné platové ohodnotenie.
Mladý a stabilný kolektív.

V prípade záujmu o pracovnú pozíciu zašlite Váš štrukturovaný životopis so súhlasom so spracovaním osobných údajov na uvedenú mailovú adresu. V predmete správy uveďte názov pracovnej pozície "Údržbár - Elektrikár".
Vybratí uchádzači budú kontaktovaní telefonicky, alebo mailom a pozvaní na osobný pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

elektrotechnika, elektromechanika

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

Od úspešného kandidáta požadujeme vzdelanie elektrotechnického smeru. Požadujeme prax v oblasti údržby strojov, zariadení a budov min. 5 rokov.

Podmienkou je platná odborná spôsobilosť na činnosť na technickom zariadení elektrickom podľa § 21 - 22 Vyhlášky 508/2009.

Uprednostnení budú uchádzači:
- s praxou v oblasti opravy a údržby technických a technologických zariadení, ako sú vykurovacie zariadenia, chladiace klimatizačné zariadenia, bazénová technika, kuchynské zariadenia priemyselného charakteru, osvetlenie a pod.;
- držitelia kuričského preukazu.

Spoločnosť B.C. INVEST, a. s. pôsobí v oblasti komplexného poskytovania služieb a poradenstva vo finančnej a personálnej sfére pre spoločnosti, ktoré realizujú svoju činnosť v segmentoch ako je hotelierstvo, potravinárstvo, gastronómia, poľnohospodárstvo, strojárenská výroba a pod.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 1833099  Dátum zverejnenia: 13.12.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Dohodou