Ambulantná sestra dialyzačného strediska - Zvolen a Detva

B. Braun Medical s.r.o.

Miesto práce
Zvolen
Mzdové podmienky (brutto)
1 200 - 1 700 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Na naše dialyzačné stredisko Zvolen a Detva hľadáme novou kolegyni/kolegu so záujmom učiť sa nové veci a dlhodobo sa starať o chronicky chorých pacientov v nefrologickej ambuláncii.

ČO U NÁS BUDETE ROBIŤ:

  • Ako ambulantná sestra budete zabezpečovať ošetrovateľskú starostlivosť o dospelých pacientov nefrologickej ambulancie. V starostlivosti o ne uplatníte svoje komunikačné zručnosti, empatiu a zároveň organizačné schopnosti.
  • V rámci svojej odbornosti budete spolupracovať s lekárom pri zaistení a plánovaní nefrologickej starostlivosti.
  • Poskytnutú ošetrovateľskú starostlivosť budete evidovať v modernom informačnom systéme.
  • Našim cieľom je celkové zlepšovanie kvality života našich pacientov; preto bude aj Vašou úlohou starať sa o celkovú pohodu a informovanosť našich ambulantných pacientov.

ČO U NÁS BUDETE POTREBOVAŤ:

  • Pre prácu na dialyzačnom stredisku je nutnosťou odborná spôsobilosť k výkonu povolania praktická sestra alebo všeobecnej sestry. Uprednostňujeme kandidátov s osvedčením k výkonu zdravotníckeho povolania bez odborného dohľadu.
  • Uvítame praxi z nefrologickej ambulancie či dialyzačného strediska, nie je to však podmienkou; sme pripravení dať šancu aj absolventom alebo záujemcom bez tejto skúsenosti.
  • Dôležitými vlastnosťami pre nás sú pozitívny prístup, empatia, starostlivosť a trpezlivosť.
  • Znalosti práce s počítačom uplatníte predovšetkým pri práci so zdravotníckou dokumentáciou, ale aj pri používaní pracovnej emailovej schránky alebo pri e-learningovom vzdelávaní.

ČO SA VÁM U NÁS BUDE PÁČIŤ:

  • Úzky a priateľský tím ľudí, ktorí sa navzájom podporujú.
  • Dvojzmenná prevádzka bez nočných zmien, voľné nedele.
  • 40 hodín týždenne.
  • Konkurenčný plat, ktorý zohľadňuje vaše vzdelanie a skúsenosti a má jasne definovanú bonusovú zložku.
  • Pravidelné odmeny podľa výkonu, príplatky za prácu v sobotu a počas štátnych sviatkov.
  • Možnosť absolvovať špecializačné štúdium a certifikované kurzy. Pre našich zamestnancov pravidelne organizujeme vlastné odborné školenia.
  • Široká škála zamestnaneckých výhod vo forme "kafetérie".
  • Spoločenské podujatia pre zamestnancov.

INFORMÁCIE O POZÍCII:

  • Nástup podľa dohody
  • Práca na plný úväzok v jednozmennej prevádzke od pondelka do piatku
  • Hlavný pracovný pomer
  • Minimálna základná mesačná mzda: 1200 - 1700 EUR (Výška mzdy bude upresnená po osobnom pohovore v závislosti od dosiahnutého vzdelania, špecializácie a dĺžky odbornej praxe kandidáta).
  • Stabilizačný príspevok vo výške 3 000 EUR po prvom roku.

MIESTO PRACOVISKA:

B. Braun Avitum s.r.o.

Dialyzační středisko Zvolen, Kuzmányho nábrežie 28, 960 01 Zvolen

Dialyzační středisko Detva, Obrancov mieru 3, 962 12 Detva

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Inzerujúca spoločnosť

Kontakt

Kontaktná osoba: Milan Souček
Tel.: +420777456351
E-mail: poslať životopis