Lekár/ka dialyzačného strediska (Bratislava) - dpč

B. Braun Medical s.r.o.

Miesto práce
Vrakuňa
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok
Mzdové podmienky (brutto)
1 500 - 3 000 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

ČO U NÁS BUDETE ROBIŤ:

  • Ako lekár dialyzačného strediska budete zodpovedný za zaistenie zdravotnej starostlivosti u našich pacientov s chronickým a akútnym zlyhaním obličiek.
  • Budete intenzívne spolupracovať s kolegami na stredisku.
  • Budete sa podieľať na predtransplantačnej príprave pacientov.

ČO U NÁS BUDETE POTREBOVAŤ:

  • Nutnou podmienkou je diplom z lekárskej fakulty a absolvovanie interného kmeňa; toto sú legislatívne požiadavky, ktoré nemôžeme pominúť. Atestácia v odbore nefrologia je vítaná.
  • Schopnosť samostatne sa rozhodovať, ochotu načúvať pacientom i kolegom, dôkladnosť a dôslednosť. Rozhodne budete potrebovať aj chuť učiť sa novým veciam.

ČO SA VÁM U NÁS BUDE PÁČIŤ:

PRÁCA U NÁS BUDE SKUTOČNÝM POSLANÍM

  • Pri poskytovaní dialyzačnej starostlivosti k nám pacienti chodia spravidla trikrát týždenne na niekoľko hodín, a to po mnoho rokov. Vďaka tomu sa pre ne dialyzačné stredisko stáva doslova druhým domovom a personál tvorí pre pacientov svojím spôsobom širšiu rodinu.

PROFESIJNÝ POSTUP SA STANE CELKOM REÁLNOU MOŽNOSŤOU, NIE LEN NEDOSIAHNUTEĽNÝM SNOM

  • Na kariérny postup nemusíte čakať veľa rokov. Máme sieť 40 dialyzačných stredísk v Českej republike a na Slovensku a sme pripravení dať šancu mladým a schopným lekárom, a ponúknuť im miesta primárov.

NADPRIEMERNÉ MZDOVÉ OHODNOTENIE

  • Lekárom ponúkame atraktívne mzdové ohodnotenie. Ďalej budete mať možnosť si privyrobiť zaujímavé čiastky tým, že sa zapojíte do klinických štúdií liečivých prípravkov a zdravotníckych pomôcok, ktoré prebiehajú na našich dialyzačných strediskách.

VZDELÁVANIE A OSOBNÝ ROZVOJ JE PRE NÁS KĽÚČOVOU OBLASŤOU

  • Na odborných znalostiach našich lekárov staviame a ich prehlbovanie maximálne podporujeme. Napríklad Vám môžeme pomôcť k atestácii z neforlógie.

BUDETE SA MÔCŤ ZAPOJIŤ DO NAŠICH POČETNÝCH MEDZINÁRODNÝCH AKTIVÍT

  • Medzinárodná spolupráca umožňuje rýchly prenos informácií a najnovších poznatkov a tiež ich okamžité zavedenie do praxe.

INFORMÁCIE O POZÍCII:

  • Miesto pracoviska: Bratislava - Vrakuňa
  • Dátum nástupu: Dohodou
  • Typ zmluvného vzťahu: Dohoda o pracovnej činnosti
  • Minimálna základná hodinnová mzda: 18 EUR + príplatky

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Inzerujúca spoločnosť

Kontakt

Kontaktná osoba: Milan Souček
Tel.: +420777456351
E-mail: poslať životopis