Lekár/ka dialyzačného strediska

B. Braun Medical s.r.o.

Místo práce
Okres Kežmarok
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
2 000 - 4 000 EUR/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

ČO U NÁS BUDETE ROBIŤ:

  • Budete zodpovedný za zaistenie zdravotnej starostlivosti u našich pacientov s chronickým a akútnym zlyhaním obličiek.

  • Vyšetrovať pacientov v nefrologickej ambulancii, ktorá patrí k dialyzačnému stredisku.

  • Intenzívne spolupracovať s kolegami na stredisku.

  • Podieľať sa na predtransplantačnej príprave pacientov.

  • Zúčastňovať sa firemných projektoch, napríklad projektov integrácie nových dialyzačných stredísk do siete B. Braun Avitum, klinických štúdií alebo vykonávať lektorskú činnosť a podieľať sa na kontinuálnom vzdelávaní našich zamestnancov.

ČO U NÁS BUDETE POTREBOVAŤ:

  • Nutnou podmienkou je diplom z lekárskej fakulty. Výhodou je absolvovanie interného kmeňa. Atestácia v odbore, zaradenie do odboru nefrologia vítané.

  • Schopnosť samostatne sa rozhodovať, ochotu načúvať pacientom i kolegom, dôkladnosť a dôslednosť.

  • Ak viete po anglicky, využijete to pri medzinárodnej spolupráci v našom koncerne a na odborných kongresoch v zahraničí.

ČO SA VÁM U NÁS BUDE PÁČIŤ:

  • Atraktívne mzdové ohodnotenie. Okrem fixnej časti mzdy budete mať za dobré výsledky tiež nárok na kvartálne a ročné prémie. Ďalej budete mať možnosť si privyrobiť zaujímavé čiastky tým, že sa zapojíte do klinických štúdií liečivých prípravkov a zdravotníckych pomôcok, ktoré prebiehajú na našich dialyzačných strediskách.

  • Na kariérny postup nemusíte čakať veľa rokov. Máme sieť 40 dialyzačných stredísk v Českej republike a na Slovensku a sme pripravení dať šancu mladým a schopným lekárom, a ponúknuť im miesta primárov. Napríklad dialýzy v Ivančiciach a Bohumíne vedú tridsiatnici, ktorí k nám nedávno nastúpili.

  • Dostatok času na svoju rodinu a záujmy. Nadčasové hodiny sú chronickým problémom slovenského zdravotníctva. U nás sa ich však snažíme vyvarovať a zaistiť, aby naši lekári neboli dlhodobo preťažovaní. Dialyzačné zmeny prebiehajú spravidla v denných hodinách od pondelka do soboty, rozvrhnutie zmien je rovnomerné.

  • Na odborných znalostiach našich lekárov staviame a ich prehlbovanie maximálne podporujeme. Napríklad Vám môžeme pomôcť k atestácii z neforlógie. Aby znalosti našich lekárov boli skutočne špičkové, hradíme ich účasť na odborných kongresoch v tuzemsku i v zahraničí. Podporujeme medziodborovú spoluprácu a teda aj vzdelávanie v odboroch príbuzných nefrológii, napríklad v internom lekárstve alebo vo výživovom poradenstve.

  • Medzinárodná spolupráca umožňuje rýchly prenos informácií a najnovších poznatkov a tiež ich okamžité zavedenie do praxe. Ak hovoríte po anglicky, umožníme Vám spolupracovať s kolegami z ostatných zemí, kde B. Braun pôsobí.

  • Široká škála zamestnaneckých výhod vo forme "kafetérie".

  • Spoločenské podujatia pre zamestnancov.

INFORMÁCIE O POZÍCII:

  • Miesto pracoviska: Kežmarok
  • Dátum nástupu: Dohodou
  • Pracovný úväzok: Práca na plný aj čiastočný úväzok
  • Typ zmluvného vzťahu: Pracovný pomer
  • Základná mzda: od 1956 EUR (podla vzdelania a odpracovaných rokov) plus zákonné príplatky a prémie

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

vysokoškolské II. stupně

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano
ID: 4795078  Dátum zverejnenia: 28.3.2024  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto): 2 000 EUR/měsíc