Sestra dialyzačného strediska (m/ž)

B. Braun Medical s.r.o.

Miesto práce
Senica
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Mzdové podmienky (brutto)
1 070 - 1 690 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Naším cieľom nie je len poskytovanie zdravotnej starostlivosti, ale celkové zlepšenie kvality života našich pacientov. Aktuálne hľadáme na naše dialyzačné stredisko Senica nových kolegov so záujmom učiť sa nové veci a dlhodobo sa o našich chronických pacientov starať.

Pracovná náplň

  • Zabezpečovať komplexnú ošetrovateľskú starostlivosť o pacientov s chronickým aj akútnym zlyhaním obličiek.
  • Obsluhovať moderné dialyzačné prístroje.
  • Samostatne rozhodovať o výkone ošetrovateľskej starostlivosti u zverených pacientov, komplikovanejšie situácie potom budete konzultovať s lekármi.
  • Budete sa kontinuálne vzdelávať v špecifických oblastiach nefrologickej ošetrovateľskej starostlivosti
  • V starostlivosti o pacientov uplatníte svoje komunikačné zručnosti, empatiu a schopnosť počúvať.

Požadujeme

  • Odbornú spôsobilosť na výkon povolania všeobecnej sestry podľa zákona.
  • Osvedčenie na výkon zdravotníckeho povolania bez odborného dohľadu je veľkou výhodou.
  • Prax na dialyzačnom stredisku, ARO alebo JIS, nie je podmienka, ale tiež je výhodou. Sme pripravení dať šancu aj absolventom.
  • Znalosť práce s počítačom na užívateľskej úrovni je nevyhnutná.
  • Dôležitými vlastnosťami pre nás sú pozitívny prístup, empatia, starostlivosť a trpezlivosť.

Ponúkame

  • Úzky a priateľský tím ľudí, ktorí sa navzájom podporujú.
  • Dvojzmenná prevádzka bez nočných zmien, voľné nedele.
  • 38,75 hodín týždenne.
  • Konkurenčný plat, ktorý zohľadňuje vaše vzdelanie a skúsenosti a má jasne definovanú bonusovú zložku.
  • Pravidelné odmeny podľa výkonu, príplatky za prácu v sobotu a počas štátnych sviatkov.
  • Možnosť absolvovať špecializačné štúdium a certifikované kurzy. Pre našich zamestnancov pravidelne organizujeme vlastné odborné školenia.
  • Široká škála zamestnaneckých výhod vo forme "kafetérie".
  • Spoločenské podujatia pre zamestnancov.

Informácie o pozícii:

  • Nástup ihneď, podľa dohody.
  • Práca na plný úväzok.
  • Mzdové podmienky: 1 070 - 1 690 EUR/mesiac (Výška mzdy bude upresnená po osobnom pohovore v závislosti od dosiahnutého vzdelania, špecializácie a dĺžky odbornej praxe kandidáta).
  • Stabilizačný príspevok vo výške 3 000 EUR po prvom roku.

Miesto výkonu práce

  • Dialyzačné stredisko, B. Braun Avitum s.r.o, Kolónia 557, 905 01 Senica