Sestra dialyzačného strediska

B. Braun Medical s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Mzdové podmienky (brutto)
1 100 - 1 500 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Na naše dialyzačné stredisko hľadáme nové kolegyne, alebo kolegov so záujmom učiť sa nové veci a dlhodobo sa starať o chronicky chorých pacientov.

ČO U NÁS BUDETE ROBIŤ:

  • Ako sestra dialyzačného strediska budete zabezpečovať komplexnú ošetrovateľskú starostlivosť o pacientov s chronickým aj akútnym zlyhaním obličiek. V starostlivosti o nich uplatníte svoje komunikačné zručnosti, empatiu a schopnosť počúvať.
  • Významná časť Vašej práce bude spočívať v obsluhe moderných dialyzačných prístrojov.
  • Naším cieľom nie je len poskytovanie zdravotnej starostlivosti, ale celkové zlepšenie kvality života našich pacientov, preto bude aj Vašou úlohou starať sa o celkovú pohodu našich pacientov (napríklad v oblasti výživového poradenstva, pomoci v sociálnej oblasti, zabezpečenia špecifickej starostlivosti o cievne prístupy dialyzovaných pacientov a pod.).
  • Poskytnutú ošetrovateľskú starostlivosť budete evidovať v modernom informačnom systéme.
  • V rámci svojich kompetencií budete samostatne rozhodovať o výkone ošetrovateľskej starostlivosti u zverených pacientov, komplikovanejšie situácie potom budete konzultovať s lekármi, alebo ďalšími členmi nášho multidisciplinárneho tímu.
  • Budete sa kontinuálne vzdelávať v špecifických oblastiach nefrologickej ošetrovateľskej starostlivosti a svoje znalosti a skúsenosti môžete v budúcnosti zdieľať s ostatnými na seminároch a odborných konferenciách, vrátane zahraničných.

ČO U NÁS BUDETE POTREBOVAŤ:

  • Pre prácu na dialyzačnom stredisku je nutnosťou odborná spôsobilosť k výkonu povolania všeobecnej sestry podľa zákona.
  • Uprednostňujeme kandidátov s osvedčením k výkonu zdravotníckeho povolania bez odborného dohľadu. Dôležitými vlastnosťami pre nás sú pozitívny prístup, empatia, starostlivosť a trpezlivosť.
  • Uvítame prax na dialyzačnom stredisku, ARO , alebo JIS, nie je to však podmienka; sme pripravení dať šancu aj absolventom. Znalosti práce s počítačom uplatníte predovšetkým pri práci zo zdravotníckou dokumentáciou, ale aj pri používaní pracovnej e-mailovej schránky, alebo pri e-learningovom vzdelávaní.

ČO SA VÁM U NÁS BUDE PÁČIŤ:

BUDETE MAŤ DOBRÝ POCIT Z TOHO, ŽE VAŠA PRÁCA MÁ ZMYSEL

  • Pri poskytovaní dialyzačnej starostlivosti k nám pacienti chodia spravidla trikrát týždenne na niekoľko hodín, a to často na dobu mnohých rokov. Vďaka tomu sa pre nich dialyzačné stredisko v podstate stáva druhým domovom a personál tvorí pre pacientov svojím spôsobom širšiu rodinu. U nás teda platí dvojnásobne, že práca sestry nie je povolaním, ale poslaním.

MOTIVAČNÉ MZDOVÉ OHODNOTENIE A ODMENY

  • Našim zamestnancom ponúkame zaujímavé mzdové ohodnotenie, ktoré zohľadní Vaše dosiahnuté vzdelanie a prax a má jasne definovanú prémiovú zložku. V prvých troch mesiacoch budete dostávať adaptačnú prémiu.

ZDRAVÁ ROVNOVÁHA MEDZI PRACOVNÝM A SÚKROMNÝM ŽIVOTOM

  • Nadčasové hodiny sú chronickým problémom zdravotníctva. U nás sa ich naopak snažíme vyvarovať, tak aby naši zamestnanci neboli dlhodobo preťažovaní. Dialyzačné zmeny prebiehajú prevažne v denných hodinách od pondelka do soboty.

ZÍSKATE BOHATÚ PONUKU ZAMESTNANECKÝCH BENEFITOV

  • Zamestnancov sa snažíme motivovať nielen mzdou, ale aj poskytovanými benefitami. V rámci systému tzv. „cafetérie“ si môžete vybrať výhody, ktoré Vy sami považujete za najlepšie, nech to sú napríklad poukážky na nákup v lekárni, návštevy divadla, plaveckého bazénu, alebo príspevok na dovolenku. Ďalej zamestnancom a ich rodinným príslušníkom poskytujeme veľmi výhodné tarify mobilných operátorov, stravné lístky, darčeky pri životných a pracovných výročiach apod.

STANETE SA SÚČASŤOU STABILNEJ SPOLOČNOSTI A TÍMU

  • Veľmi sa snažíme o to, aby zamestnanci na každom dialyzačnom stredisku tvorili zohraní a dobre fungujúci tím. Pre tento účel organizujeme spoločenské akcie, ktoré spolupatričnosť členov k tímu podporujú. V prieskumoch spokojnosti zamestnancov v rokoch 2013 a 2016 celých 98% zamestnancov uviedlo, že u nás pracujú radi.

BEZPEČNOSŤ NA PRVOM MIESTE

  • V oblasti bezpečnosti zdravotníkov uplatňujeme už niekoľko rokov tzv. B. Braun Safety Concept. Nechceme iba plniť normy, ale dávame prednosť moderným technológiam, produktom a špičkovému spotrebnému materiálu s unikátnymi bezpečnostnými prvkami. Na Vašej bezpečnosti nám záleží.

VZDELÁVANIE A OSOBNÝ ROZVOJ JE PRE NÁS KĽÚČOVOU OBLASŤOU

  • Ponúkame možnosť absolvovať špecializačné štúdium a certifikované kurzy. Pre našich zamestnancov pravidelne organizujeme vlastné odborné školenia.

BUDETE SA MOCŤ ZAPOJIŤ DO MEDZINÁRODNÝCH AKTIVÍT ÚSPEŠNÉHO RODINNÉHO KONCERNU

  • Medzinárodná spolupráca umožňuje rýchly prenos informácií a najnovších poznatkov a tiež ich okamžité zavedenie do praxe. Pokiaľ hovoríte po anglicky, umožníme Vám spolupracovať s kolegami z ostatných krajín, alebo sa zúčastniť medzinárodných kongresov. Svoje jazykové znalosti môžete tiež využiť pri starostlivosti o zahraničných pacientov, ktorí k nám prichádzajú v rámci programu prázdninových dialýz.

INFORMÁCIE O POZÍCII:

  • Nástup ihneď, podľa dohody
  • Práca na plný úväzok
  • Hlavný pracovný pomer
  • Minimálna základná mesačná mzda: 1 100 EUR plus príplatky (za vzdelanie, za prax, nadštandardné zákonné príplatky), plus kvartálna prémia
  • Doba určitá, v prípade obojstranného záujmu radi po 1 roku predlžujeme na neurčito.

MIESTO PRACOVISKA:

  • B. Braun Avitum s.r.o., Hlučínská 3, 831 01 Bratislava