Facility manager (špecialista správy objektov)

B. Braun Medical s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Mzdové podmienky (brutto)
1200 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho tímu hľadáme šikovného kolegu, ktorý bude zaisťovať facility management, má kladný vzťah k moderným informačným technológiám a administratíve, ale zvládne samostatne i drobné opravy.

ČO U NÁS BUDETE ROBIŤ:

  • Zabezpečovať vzdialený dohled na cca. 20 objektov spoločnosti v SK - nezdravotnícke technológie - vo spolupráci s administratívnym tímom strediska.
  • Vykonávať ročný technický audit (dokumentačný aj fyzický) - Identifikovať a diagnostikovať technické problémy.
  • Mať zodpovednosť za firemný nevýrobný majetok vo zverených objektoch (obstarávanie, evidencia, umiestnenia, inventarizácia a riadne vedenie dokumentácie).
  • Mať zodpovednosť za dodržiavanie termínov pravidelných servisných služieb a revízií.
  • Podieľať sa na príprave ročného plánu opráv a investícií.
  • Komunikovať s externými dodávateľmi servisných a revíznych služieb, realizovať výberové konania, a to s cieľom optimalizovať náklady.

ČO U NÁS BUDETE POTREBOVAŤ:

  • SŠ vzdelanie s technickým zameraním a praxou aspoň 2 roky – uvítame predchádzajúce skúsenosti so správou budov.
  • Skúsenosti s jednaním s dodávateľmi a ich výberom budú Vašou výhodou.
  • Dobrú znalosť PC – najmä MS Word a Excel budete potrebovať pre spracovanie nevyhnutnej administratívy.
  • Znalosti umožňujúce najmä diagnostiku problému a súvisiace rozhodovacie postupy
  • Technickú zdatnosť a manuálnu zručnosť.
  • Starostlivosť, spoľahlivosť a zodpovednosť – to sú vlastnosti, ktoré sú pre Vás samozrejmosťou, rovnako ako schopnosť jednať a záujem sa rozvíjať.
  • Tímového ducha – hľadáme kolegu, s ktorým je radosť spolupracovať a vie sa prispôsobiť potrebám spoločnosti.
  • VP skupina B, aktívny vodič.
  • Súčasťou výberového konania bude testovanie vašich znalostí a skúseností z oblasti Facility managementu.

ČO SA VÁM U NÁS BUDE PÁČIŤ:

  • Dobrý pocit z toho, že Vaša práca má zmysel - naším poslaním je chrániť a zlepšovať životy a zdravie ľudí na celom svete.
  • Ohodnotenie na základe Vašich pracovných výsledkov - kvalitnú prácu vieme oceniť.
  • Bohatá ponuka zamestnaneckých benefitov - napr. 5 týždňov dovolenky, zdravotné voľno, cafetérie benefitov, stravné lístky, zľavy na tovar a služby, zvýhodnené telefónne tarify, očkovanie, darčeky pri životných a pracovných výročiach a mnoho ďalšieho.
  • Spoločne s nami profesne porastiete - do rozvoja našich ľudí investujeme nemalé prostriedky, individuálne zostavený plán rozvoja zohľadňuje aj Vaše predstavy.
  • Budete súčasťou stabilnej spoločnosti, kde kolegovia pracujú aj viac ako 20 rokov.
  • Profesionálny tím - vzájomne sa podporujeme a môžeme sa na seba spoľahnúť.
  • Možnosť zapojiť sa do medzinárodných aktivít úspešného nemeckého rodinného koncernu 64 krajín.

INFORMÁCIE O POZÍCII:

  • Miesto pracoviska: Bratislava, cestovanie po celej SR
  • Dátum nástupu: Ihneď
  • Pracovný úväzok: Práca na plný úväzok
  • Typ zmluvného vzťahu: Pracovná zmluva
  • Dĺžka pracovného pomeru: Na dobu neurčitú
  • Pozícia vhodná pre: muž / žena
  • Minimálna základná mesačná mzda: 1200 EUR plus 20% variabilná zložka mzdy (očakávaná mzda 1500 EUR)
  • Ročný bonus

SKUPINA B. BRAUN CZ/SK:

  • Skupina B. Braun v Českej republike a na Slovensku dodáva širokú škálu inovatívnych zdravotníckych pomôcok, špičkové zdravotnícke materiály, lekárske prístroje, technológie a služby.
  • Rovnako patrí k popredným európskym poskytovateľom dialyzačnej liečby.
  • Staráme sa o vzdelanie a rozvoj mladých lekárov aj skúsených profesionálov. Prostredníctvom Aesculap Akadémie ich zoznamujeme s najnovšími postupmi a trendami tak, aby ich mohli aplikovať v praxi.
  • Staráme sa o zdravie dialyzovaných pacientov. Neustále rozvíjame a rozširujeme sieť našich dialyzačných stredísk B. Braun Avitum.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
ID: 3601242  Dátum zverejnenia: 15.2.2019  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1200 EUR/mesiac