Študentský program b. braun start / regulatory affairs

B. Braun Medical s. r. o.

Miesto práce
Bratislavský kraj
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok, internship, stáž

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre Oddelenie Regulatory Affairs hľadáme šikovného študenta, ktorý by sa rád dozvedel, aké kroky je potrebné vykonať pri uvádzaní liekov a zdravotníckych pomôcok na trh, baví ho administratíva a práca s PC aplikáciami.
V programe B. Braun Start umožňujeme nadaným a motivovaným študentom VŠ získať prax v nadnárodnej spoločnosti a podporiť ich odborný a profesný rast. Tým najlepším ponúkame možnosť postupu do programu B. Braun Potentials so zodpovednejšou agendou a ďalšími možnosťami rozvoja.

ČO U NÁS BUDETE ROBIŤ:

  • Vašou úlohou bude pomáhať pri príprave a kompletizácii registračných žiadostí
  • Budete spolupracovať pri evidencii a ukladaní dokumentov potrebných na uvádzanie výrobkov na trh
  • Zapojíte sa do prípravy prekladov registračných textov
  • Budete overovať ukončené registračné procedúry a ukladať získané údaje a dokumenty do databáz
  • Budete administratívnou podporou pre styk so štátnymi inštitúciami (ŠUKL, MZSR)
  • Tiež skenovanie a archivácia starších dokumentov budú súčasťou vašej práce
  • Naučíte sa pracovať s rôznymi počítačovými aplikáciami

ČO U NÁS BUDETE POTREBOVAŤ:

  • Byť študentom VŠ 2. – 4. ročníka, so zameraním na farmáciu, biomedicínske inžinierstvo a pod.
  • Zvládať prácu na PC (MS Office) ako bežný užívateľ
  • Samostatnosť, pracovitosť a spoľahlivosť – veríme, že si dokážete ustrážiť výsledky svojej práce sám, odovzdáte ju včas a nebude potrebné, aby to po Vás nadriadený kontroloval
  • Výborné komunikačné schopnosti
  • Znalosť anglického jazyka na takej úrovni, aby ste zvládli e-mailovú komunikáciu a aby vás nezaskočil telefonát

ČO SA VÁM U NÁS BUDE PÁČIŤ:

  • Budete mať dobrý pocit z toho, že Vaša práca má zmysel -Naším poslaním je chrániť a zlepšovať životy a zdravie ľudí na celom svete; k tomu budete svojou každodennou prácou prispievať
  • Budete mať príležitosť vyskúšať si ako to chodí v praxi -Máte skvelú šancu overiť si, ako nadobudnuté znalosti zo školy fungujú v praxi
  • Budete mať samostatnú a zodpovednú prácu -Dáme Vám príležitosť pracovať samostatne a byť zodpovedný za výsledky svojej práce
  • Umožníme Vám vypracovať si u nás bakalársku alebo diplomovú prácu - u nás si môžete nielen vypracovať svoju bakalársku a diplomovú prácu, ale rovnako sa dostanete k zaujímavým projektom a radi podporíme Váš ďalší profesný rast
  • Pracovnú dobu si prispôsobíte svojim študijným potřebám - potrebujeme aby ste nám pomáhal/la 20h/týdždeň, podľa svojho rozvrhu sa dohodnete s nadriadeným ako Vám to bude vyhovovať
  • Stanete sa súčasťou stabilnej spoločnosti i tímu - naši zamestnanci nám zostávajú verní a niektorí pre nás pracujú aj viac ako 20 rokov
  • Zapojíte sa do medzinárodných aktivít úspešného rodinného koncernu - budete mať možnosť pracovať na medzinárodných projektoch. Záujemcom tiež umožňujeme niekoľkomesačné stáže na sesterských pobočkách B. Braun v zahraničí v rôznych krajinách sveta.

INFORMÁCIE O POZÍCII:

  • Miesto pracoviska: kancelária Bratislava
  • Dátum nástupu: 1.11.2017
  • Pracovný úväzok: 20h / týždeň
  • Typ zmluvného vzťahu: Dohoda o pracovnej činnosti
  • Dĺžka zmluvného vzťahu: Na dobu určitú 1 rok, s možnosťou predĺženia
  • Pozícia vhodná pre: muž / žena

SKUPINA B. BRAUN CZ/SK:

  • Skupina B. Braun v Českej republike a na Slovensku dodáva širokú škálu inovatívnych zdravotníckych pomôcok, špičkové zdravotnícke materiály, lekárske prístroje, technológie a služby.
  • Rovnako patrí k popredným európskym poskytovateľom dialyzačnej liečby.
  • Staráme sa o vzdelanie a rozvoj mladých lekárov aj skúsených profesionálov. Prostredníctvom Aesculap Akadémie ich zoznamujeme s najnovšími postupmi a trendami tak, aby ich mohli aplikovať v praxi.
  • Staráme sa o zdravie dialyzovaných pacientov. Neustále rozvíjame a rozširujeme sieť našich dialyzačných stredísk B. Braun Avitum.

Požiadavky na zamestnanca

ID: 3266190  Dátum zverejnenia: 12.12.2017  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.