Študentský program b. braun start / regulatory affairs

B. Braun Medical s. r. o.

Bratislavský kraj, Banskobystrický kraj, Žilinský kraj, Trenčiansky kraj, Trnavský kraj, Nitriansky kraj, Prešovský kraj, Košický kraj
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok, internship, stáž

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre Oddelenie Regulatory Affairs hľadáme šikovného študenta, ktorý by sa rád dozvedel, aké kroky je potrebné vykonať pri uvádzaní liekov a zdravotníckych pomôcok na trh, baví ho administratíva a práca s PC aplikáciami.
V programe B. Braun Start umožňujeme nadaným a motivovaným študentom VŠ získať prax v nadnárodnej spoločnosti a podporiť ich odborný a profesný rast. Tým najlepším ponúkame možnosť postupu do programu B. Braun Potentials so zodpovednejšou agendou a ďalšími možnosťami rozvoja.

ČO U NÁS BUDETE ROBIŤ:

  • Vašou úlohou bude pomáhať pri príprave a kompletizácii registračných žiadostí
  • Budete spolupracovať pri evidencii a ukladaní dokumentov potrebných na uvádzanie výrobkov na trh
  • Zapojíte sa do prípravy prekladov registračných textov
  • Budete overovať ukončené registračné procedúry a ukladať získané údaje a dokumenty do databáz
  • Budete administratívnou podporou pre styk so štátnymi inštitúciami (ŠUKL, MZSR)
  • Tiež skenovanie a archivácia starších dokumentov budú súčasťou vašej práce
  • Naučíte sa pracovať s rôznymi počítačovými aplikáciami

ČO U NÁS BUDETE POTREBOVAŤ:

  • Byť študentom VŠ 2. – 4. ročníka, so zameraním na farmáciu, biomedicínske inžinierstvo a pod.
  • Zvládať prácu na PC (MS Office) ako bežný užívateľ
  • Samostatnosť, pracovitosť a spoľahlivosť – veríme, že si dokážete ustrážiť výsledky svojej práce sám, odovzdáte ju včas a nebude potrebné, aby to po Vás nadriadený kontroloval
  • Výborné komunikačné schopnosti
  • Znalosť anglického jazyka na takej úrovni, aby ste zvládli e-mailovú komunikáciu a aby vás nezaskočil telefonát

ČO SA VÁM U NÁS BUDE PÁČIŤ:

  • Budete mať dobrý pocit z toho, že Vaša práca má zmysel -Naším poslaním je chrániť a zlepšovať životy a zdravie ľudí na celom svete; k tomu budete svojou každodennou prácou prispievať
  • Budete mať príležitosť vyskúšať si ako to chodí v praxi -Máte skvelú šancu overiť si, ako nadobudnuté znalosti zo školy fungujú v praxi
  • Budete mať samostatnú a zodpovednú prácu -Dáme Vám príležitosť pracovať samostatne a byť zodpovedný za výsledky svojej práce
  • Umožníme Vám vypracovať si u nás bakalársku alebo diplomovú prácu - u nás si môžete nielen vypracovať svoju bakalársku a diplomovú prácu, ale rovnako sa dostanete k zaujímavým projektom a radi podporíme Váš ďalší profesný rast
  • Pracovnú dobu si prispôsobíte svojim študijným potřebám - potrebujeme aby ste nám pomáhal/la 20h/týdždeň, podľa svojho rozvrhu sa dohodnete s nadriadeným ako Vám to bude vyhovovať
  • Stanete sa súčasťou stabilnej spoločnosti i tímu - naši zamestnanci nám zostávajú verní a niektorí pre nás pracujú aj viac ako 20 rokov
  • Zapojíte sa do medzinárodných aktivít úspešného rodinného koncernu - budete mať možnosť pracovať na medzinárodných projektoch. Záujemcom tiež umožňujeme niekoľkomesačné stáže na sesterských pobočkách B. Braun v zahraničí v rôznych krajinách sveta.

INFORMÁCIE O POZÍCII:

  • Miesto pracoviska: kancelária Bratislava
  • Dátum nástupu: 1.11.2017
  • Pracovný úväzok: 20h / týždeň
  • Typ zmluvného vzťahu: Dohoda o pracovnej činnosti
  • Dĺžka zmluvného vzťahu: Na dobu určitú 1 rok, s možnosťou predĺženia
  • Pozícia vhodná pre: muž / žena

SKUPINA B. BRAUN CZ/SK:

  • Skupina B. Braun v Českej republike a na Slovensku dodáva širokú škálu inovatívnych zdravotníckych pomôcok, špičkové zdravotnícke materiály, lekárske prístroje, technológie a služby.
  • Rovnako patrí k popredným európskym poskytovateľom dialyzačnej liečby.
  • Staráme sa o vzdelanie a rozvoj mladých lekárov aj skúsených profesionálov. Prostredníctvom Aesculap Akadémie ich zoznamujeme s najnovšími postupmi a trendami tak, aby ich mohli aplikovať v praxi.
  • Staráme sa o zdravie dialyzovaných pacientov. Neustále rozvíjame a rozširujeme sieť našich dialyzačných stredísk B. Braun Avitum.

Požiadavky na zamestnanca

ID: 3219935  Dátum zverejnenia: 19.10.2017  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.