Logo B&B TEAM, s.r.o.

Vodič MKD na trase SK- GB, SK-BE, SK-FR

B&B TEAM, s.r.o.

Veľká Británia, Francúzsko, Belgicko (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
Ihneď
866 - 3 100 EUR/mesiacPlat v čistom od: 2500 do 3100 eur, denná mzda od 105 do 110eur závisí od kolečiek .

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme vodičov MKD na TPP, pravidelné prepravy Automotive.
Jazdí sa Automotive  na trase SK- GB, SK-BE, SK-FR
S vozidlom Scania / Volvo s technickou úrovňou Euro VI.
Je potrebné mať všetky doklady k výkonu práce. C+E  + minimálne 6 mesačná prax v odbore. Mzda od 2500-3100 eur v čistom.
Mzda je pohyblivá v závislosti od mesiacov,

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

23.5.2024 (ostáva ešte 19 dní)

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vodičský preukaz

C, E

Počet rokov praxe

3

B&B TEAM je spoločnosť s 24 ročnou tradíciou sídliaca v Štúrove, ktorá sa zaoberá medzinárodnou kamiónovou dopravou , špedičnou činnosťou a predajom poľnohospodárskych strojov . Hľadáme spoľahlivého človeka, ktorý rozšíri náš tím .Potrebujeme šikovného kolegu alebo kolegyňu , ktorý je ochotný učiť sa a pracovať v tíme. Viac informácii o spoločnosti získate na stránke www.bbteam.sk

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Robert Ragan
Tel.: +421911333044
E-mail: poslať životopis
ID: 4814268  Dátum zverejnenia: 23.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 866 EUR/mesiac