Obchodný zástupca pre predaj poľnohospodárskej techniky mzda od 1000€ - 1450 € + provízie z predaja

B&B TEAM, s.r.o.

Bratislavský kraj, Trenčiansky kraj, Trnavský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
ihneď
1 000 - 1 450 EUR/mesiacZákladná mzda + provízia z predaja. Horná hranica mesačnej mzdy nie je obmedzená, ale je závislá na dosiahnutom obrate.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Aktívne vyhľadávanie klientov vo zverenom regióne
- Budovanie vzťahov s novými a nastávajúcimi klientmi
- Predaj a cielená ponuka produktov podľa požiadaviek klienta
- Predstavenie nových produktov a správna interpretácia noviniek
-Cenové ponuky
- Podpora servisu
- Monitorovanie potrieb poľnohospodárov
- Monitorovanie konkurenčného prostredia v danej oblasti

- Služobné auto
- Služobný notebook a telefón
- Konkurencieschopný a motivujúci plat
- Flexibilná pracovná doba

Informácie o výberovom konaní

Zvýhodnení budú uchádzači s praxou obchodného zástupcu

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) a Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Prax ne je podmienka

Počet rokov praxe

1

- Výborné komunikačné schopnosti
- Aspoň 2 ročná prax v obchode
- Presvedčivé vyjednávanie
- Pozitívny a spoľahlivý prístup k zvereným
úlohám
- Chuť učiť sa

B&B TEAM je spoločnosť s 24 ročnou tradíciou sídliaca v Štúrove, ktorá sa zaoberá medzinárodnou kamiónovou dopravou , špedičnou činnosťou a predajom poľnohospodárskych strojov . Hľadáme spoľahlivého človeka, ktorý rozšíri náš tím .Potrebujeme šikovného kolegu alebo kolegyňu , ktorý je ochotný učiť sa a pracovať v tíme. Viac informácii o spoločnosti získate na stránke www.bbteam.sk

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4061486  Dátum zverejnenia: 5.10.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac