Reagujte bez životopisu

Vedúci skladového hospodárstva

B&B TEAM, s.r.o.

Miesto práce
Továrenská 10, Štúrovo
Termín nástupu
ihneď
696 EUR/mesiacuvedená mzda nie je konečná, tá závisí od odbornosti a skúsenosti uchádzača

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Riadenie a koordinácia tímu spolupracovníkov pri výstavbe závlahových systémov
- Aktívna pomoc pri samotnej výstavbe závlahových systémov
- Servis poľnohospodárskych strojov a zariadení
-vedenie skladového hospodárstva

- TTP
- Práca v stabilnej spoločnosti
- Mladý kolektív

Na pohovor budú pozvaní iba tí uchádzači, ktorí vyhovujú podmienkam na inzerovanú pracovnú pozíciiu. Nakoľko je výkon práce v Štúrove prosíme aby sa hlásili uchádzači z blízkeho okolia max. do 25 km.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

mechanik poľnohospodárskych strojov

Jazykové znalosti

Maďarský jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Slovenský jazyk - Expert (C2) a Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Výhodou u uchádzača je znalosť v obore závlahových systémov, avšak ak je flexibilný a šikovný netreba sa obávať všetko ho naučíme

B&B TEAM je spoločnosť s 24 ročnou tradíciou sídliaca v Štúrove, ktorá sa zaoberá medzinárodnou kamiónovou dopravou , špedičnou činnosťou a predajom poľnohospodárskych strojov . Hľadáme spoľahlivého človeka, ktorý rozšíri náš tím .Potrebujeme šikovného kolegu alebo kolegyňu , ktorý je ochotný učiť sa a pracovať v tíme. Viac informácii o spoločnosti získate na stránke www.bbteam.sk

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 2741212  Dátum zverejnenia: 2.9.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 696 EUR/mesiac