Dozor pri linke/údržba

B&B Montagen s.r.o.

Miesto práce
Nemecko
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
koniec august 2019
2 200 - 2 560 EUR/mesiacUvedená suma je výška fakturácie za jeden turnus(4 týždne)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Naša spoločnosť príjme koncom leta väčší počet živnostníkov, ktorí budú dohliadať na chod triediacej linky v poštovom centre. Pracuje sa na dve 10 hodinové smeny, za nočnú smenu je príplatok. Jedná sa jednoduchú prácu, na ktorú bude každý zaučený. V prípade potreby sa pracuje aj z rebríka, alebo v stiesnených podmienkach a je nutné občas aj dvíhať ťažšie balíky.

Znalosť nemeckého jazyka je výhodou, nie je však podmienkou.

Pracovná náplň:
- dohľad na určenom úseku linky, rýchle odstraňovanie jednoduchých porúch, čistenie linky a jej príslušenstva.

- zabezpečené a hradené slušné ubytovanie
- firemné auto a tankovacia karta
- splatnosť faktúr 12 pracovných dní
- práca na turnusy 4týždne v práci/1týždeň doma
- fakturácia sca 2500€ za turnus
- dĺžka projektu minimálne 1/2 roka

Ak spĺňate výberové kritéria, zašlite prosím vašu živnosť a životopis na [email protected]
Vopred vás chceme informovať, že na pohovor budeme kontaktovať len vhodných uchádzačov podľa hore daných kritérií.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Pozícia je vhodná pre šikovných, pracovitých ľudí, ktorí vedia dlhodobo pracovať na jednom mieste.
Majú tímového ducha, sú nekonfliktní a vedia sa zodpovedne správať k zvereným prostriedkom(firemné auto, prenajatý byt).
Každý vybratý uchádzač bude musieť predložiť živnosť, výpis z registra trestov, potvrdenie o zdravotnom stave a musí mať možnosť dostať A1.

Naša spoločnosť bola v roku 2019 zaradená do HN TOP 10 firiem v Trenčianskom kraji.
Firma sa zaoberá montážou a servisom automatizovaných triediacich a dopravných liniek v intralogistike v Nemecku pre spoločnosti ako DHL, AMAZON, DAIMLER, BMW a podobne.
Sme výhradný distribútor nemeckého výrobcu SÜDWEST Farben und Lacke pre Slovensko, Česko, Maďarsko a Balkán. Sme vlastník a výrobca profesionálnych maskovacích pások ochrannej značky Rebbon.
ID: 3674212  Dátum zverejnenia: 21.5.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 2 200 - 2 560 EUR/mesiacUvedená suma je výška fakturácie za jeden turnus(4 týždne)