Realitný maklér RE/MAX Attractive Plus v Šamoríne

B&B Centrum Bývania s.r.o.

Bratislavský kraj, Trnavský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
01.03.2022
Od 2 000 EUR/mesiacbenefity vo forme rastúcej provízie, účasť na školeniach, medzinárodných podujatiach

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľností v tíme najúspešnejšej kancelárie RE/MAX na Slovensku - v RE/MAX Attractive Plus v Šamoríne: vyhľadávanie nových príležitostí, práca s aktívnymi klientmi, príprava nehnuteľností na predaj/prenájom, po istom čase realizácia menších i väčších developerských projektov, realizácia obhliadok, obchodné jednania a starostlivosť o klientov, marketingové aktivity, komunikácia s právnym oddelením, aktívna účasť na školeniach a poradách, administratívna práca,....

  • stojí za vami silný brand medzinárodnej realitnej siete a zároveň najväčšej realitnej siete na Slovensku - ocenenie najdôveryhodnejšia značka v r. 2018, 2019, 2020 a 2021
  • dostávate maximálnu podporu nielen pri rozbehu - prepracovaný školiaci a mentoringový systém, vlastné marketingové centrum a vlastný realitný server s exportmi na všetky realitné portály na Slovensku
  • pracujete v tíme skúsených kolegov s ľudským prístupom a máte neustálu podporu majiteľov kancelárie a
  • spolupracujete s jednou z najúspešnejších hypotekárnych špecialistiek na slovenskom trhu
  • profesionálne právne služby na vysokej úrovni
  • svoj čas si riadite sami - flexibilný pracovný čas a časová nezávislosť
  • máte možnosť osobne i kariérne rásť - a my vám v tom pomôžeme
  • len na Vás záleží výška Vášho príjmu - možnosť neobmedzeného finančného príjmu
  • pracujete v lukratívnych firemných priestoroch v centre Šamorína
  • máte možnosť jazdiť na obrandovanom vozidle so zvýhodneným financovaním
  • môžete využiť reklamné banery, letáky na svoju propagáciu
  • je s nami aj zábava (tímbildingy, celosieťové spoločenské akcie, firemné akcie aj na medzinárodnej úrovni)

Očakávame od vás motivačný list a životopis s fotografiou na adrese:
B&B Centrum Bývania s.r.o. ,Gazdovský rad 28, 931 01 Šamorín
[email protected], Kontaktná osoba : Ildikó Bagalová: +421 905 240 632
Vybraných uchádzačov budeme kontaktovať a pozveme ich na pohovor do kancelárie (dvojkolový výber).

Chcete byť súčasťou tímu víťazov? Patriť medzi profesionálov, ktorí svoju prácu milujú?
Chcete viac voľného času, peňazí, príležitostí… chcete od života viac? Ak ste človek, ktorý má rád výzvy a chuť na sebe pracovať, poďte rásť k nám a my vám pomôžeme, aby spolu s vami vyrástol i váš biznis.

Ponúkame Vám finančnú nezávislosť a podnikateľskú slobodu pod krídlami silnej a najrešpektovanejšej značky na realitnom trhu. Staňte sa partnerom najsilnejšej kancelárie RE/MAX na Slovensku. Nájdete u nás prepracovaný systém školení a podporu skúsených kolegov s ľudským prístupom, ktorým záleží na tom, aby ste uspeli.

  • Nadštandardné platové ohodnotenie
  • Tímová práca
  • Podpora

Do nášho tímu hľadáme ľudí, ktorí chcú zmeniť svoj život k lepšiemu, výborná komunikácia s ľuďmi, logické rozmýšľanie, sebadisciplína, samostatnosť a systematickosť v práci.
Dnešná doba prináša rýchle inovácie, ku ktorým sa viete šikovne prispôsobiť v našom tíme.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Stavebné, obchodné, ekonomické

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) alebo Maďarský jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Sme špičková realitná spoločnosť špecializujúca sa na poradenstvo, predaj, kúpu a prenájom prevažne rezidenčných nehnuteľností v Šamoríne a v okolí od Bratislavy až po Komárno. Na základe našich predchádzajúcich dlhoročných svetových skúseností pri sprostredkovaní predaja rezidenčných nehnuteľností pracujeme len na základe exkluzivity predaja.
Naša kancelária pôsobí na trhu s nehnuteľnosťami úspešne už od polovice roka 2011
Sme tu pre Vás v Šamoríne na ulici Gazdovský rad 28
Navrhujeme si pozrieť si našu stránku :

Kontakt

ID: 4039915  Dátum zverejnenia: 12.1.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 2 000 EUR/mesiac