Zvárač Co2 / mzda do 12€ v čistom

B&B Business Group SK, s. r. o.

Miesto práce
Nové Mesto nad Váhom
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
hneď
Mzdové podmienky (brutto)
Mzda do 12€ /hod. v čistom

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Francúzka spoločnosť, ktorá vyrába poľnohospodárske stroje, hľadá do svojho tímu zváračov CO2(môže byť aj partia).
*Nutná znalosť čítania výkresov,
*platný základný zvárací preukaz

Výkon práce
od 16:00 do 24:00

Bližšie info na tel.
0905 544 554
0948 212 803

* v prípade potreby, ZABEZPEČENÉ UBYTOVANIE
*STRAVA
*možnosť ZÁLOH

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Sme spoločnosť s dlhoročnou tradíciou na slovenskom i medzinárodnom trhu. Poskytujeme komplexné riešenia v oblasti kovoobrábania, elektropriemyslu a automotive.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Personálne poradenstvo, sprostredkovanie práce.
Spoločnosť s dlhoročnou tradíciou sídliaca na Slovensku.
Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

ID: 3509140  Dátum zverejnenia: 5.10.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Mzda do 12€ /hod. v čistom