Jednoduché montážne práce/ubytovanie zdarma/príplatky/13 a 14 plat

B&B Business Group SK, s. r. o.

Miesto práce
Trenčín
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
596€

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Nenáročná práca pre mužov aj ženy, vhodná aj pre absolventov. Jednoduchá montáž svetelných komponentov do automobilovej výroby, prípadne obsluha strojov - vkladanie/vykladanie materiálu, vizuálna kontrola.

Pracuje sa na:
- 3 zmeny - 8 hodinový pracovný čas
- 4 zmeny - 12 hodinový pracovný čas (2 dni ráno/2 dni noc/4 dni voľna)

Bohaté množstvo príplatkov:
- za dochádzku
- za výkon
- za stravu
- za nočnú zmenu
- za nadčas
- za 4 zmennú prevádzku
- bonus 20€ za odpracovaný sviatok
- 13 a 14 plat - vyplácaný po pól roku
- poskytované zálohy

- zabezpečená doprava z okolia Trenčína a z okolia Ilavy, Dubnice nad Váhom a Novej Dubnice
- NAMI HRADENÉ ubytovanie
- zabezpečený pracovný odev a obuv
- postupné zvyšovanie mzdy - už po skončení skúšobnej doby

Informácie o výberovom konaní

Životopis posielajte na [email protected]

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Stabilná automobilová spoločnosť s dlhoročným pôsobením na trhu práce.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Prax v oblasti výroby vítaná.

Personálne poradenstvo, sprostredkovanie práce.
Spoločnosť s dlhoročnou tradíciou sídliaca na Slovensku.
Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

ID: 3358798  Dátum zverejnenia: 19.6.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 596€