Projektant/ka pozemných stavieb

B&B Business Group SK, s. r. o.

Miesto práce
Trenčiansky kraj, okres Ilava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- projekcia pozemných stavieb, vizualizácie
- práca v programe AutoCAD
- modelovanie v 3D programe

Miesto výkonu práce: Nová Dubnica (po zaškolení možnosť práce aj home office)

- po zaškolení možnosť čiastočného home office,
- veľmi dobré pracovné a platové podmienky,
- dôsledné zaškolenie,
- práca v stabilnej spoločnosti

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Architektúra a inžinierske činnosti

Kancelária architektov, ktorá realizuje stavebné projekty.
Kancelária navrhuje rodinné domy, bytové domy, administratívne a obchodné priestory. Taktiež sa venuje interiérovému a záhradnému dizajnu.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Ostatné znalosti

AutoCAD - pokročilý

- požadovaná VŠ stavebného zamerania, príp. SŠ vzdelanie s praxou min.5 rokov v projekcii,
- vhodné i pre absolventa, príp.externého študenta VŠ so znalosťou AutoCAD-u a 3D programovania.

Personálne poradenstvo, sprostredkovanie práce.
Spoločnosť s dlhoročnou tradíciou sídliaca na Slovensku.
Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Obchodný dom Máj
018 41 Dubnica nad Váhom
ID: 3330213   Dátum zverejnenia: 8.3.2018