Stabilná práca v Ilave na TPP, bonus 30€ pri nástupe, dochádzkový bonus 50€, zabezpečená doprava, strava, možné ubytovanie (pracovník výroby) )

B&B Business Group SK, s. r. o.

Miesto práce
Trenčiansky kraj, okres Ilava

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

S nástupom možným ihneď prijmeme pracovníkov do Ilavy.

Jednoduché montážne práce vo výrobe.
Výroba zameraná na automobilový priemysel.
Práca v čistom a príjemnom prostredí.
Poskytujeme zaučenie.

Dochádzkový bonus 50€.
Výkonnostný bonus.
Príplatky za prácu v noci, prácu nadčas, prácu vo sviatočné dni.
Zabezpečená strava a pitný režim.
13.ty plat.
Letný dovolenkový bonus 250€.
Zabezpečená autobusová doprava.
Bohatý sociálny program - teambuildingy, relaxprogram, podujatia pre zamestnancov, vitamínové balíčky.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Pracovné miesta obsadzované pre renomovanú stabilnú spoločnosť v oblasti automobilovej výroby.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Ochota a chuť pracovať.
Dobrý zdravotný stav - schopnosť práce na 3 zmeny.
Manuálna zručnosť.

Personálne poradenstvo, sprostredkovanie práce.
Spoločnosť s dlhoročnou tradíciou sídliaca na Slovensku.
Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

ID: 3183195  Dátum zverejnenia: 9.9.2017