Recepčná

B A B Y O S s.r.o.

Miesto práce
Bakossova, Banská Bystrica
Termín nástupu
01.08.2018
Mzdové podmienky (brutto)
700€ (NETTO)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Informovať kolegov o aktivitách hotela a prevádzkových požiadavkách.
• Poskytovať informácie hosťom, spolupracovať pri riešení sťažností hostí tak, aby boli dodržané štandardy spoločnosti a jej hodnoty
• Prevádzať "check-in" a "check-out"
• Monitorovať obsadenosť a skupinové rezervácie, aktualizovať register hostí
• Pracovať s peňažnou hotovosťou a bankovými operáciami, evidovať prijaté platby.
• Vykonávať kompletnú dennú uzávierku, pripravovať reporty pre finančné oddelenie (kreditné transakcie, vyúčtovanie blokov v hotovosti)

- dlhodobé perspektívne zamestnanie, práca na hlavný pracovný pomer,
- stála pravidelná mesačná mzda,stravovanie, pracovné oblečenie,
- možnosť ďalšieho vzdelávania, profesionálneho rozvoja,

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

hotelové služby

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1) alebo Nemecký jazyk - Začiatočník (A2)

Hotel-Penzión "Kúria", stravovanie a ubytovanie;
stabilná, ale dynamicky sa rozvíjajúca firma s rodinným prístupom
ID: 3429159  Dátum zverejnenia: 22.6.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 700€ (NETTO)