Hlavný a pomocný kuchár

AZUL s.r.o.

Miesto práce
Nádražná 2204/8, Partizánske
Termín nástupu
ihneď
4 - 7 EUR/hod.Ponúkaný plat je od 600€ do 1200€ ( brutto) mesačne v závislosti od skúsenosti a zručnosti uchádzača + odmeny v závislosti od odpracovaných hodín. Možnosť kariérneho rastu. Bližšie informácie o voľnom pracovnom mieste a platových podmienkach poskytneme pri osobnom pohovore.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Prijmeme hlavného kuchára a pomocného kuchára do Hotela AZUL & Restaurant Partizánske.
Hľadáme niekoho, kto má skúsenosti v kuchyni a vie čo je to zodpovednosť.
Ak si pohodový, kolektívny , kreatívny, rád si posúvaš hranice a samozrejme miluješ varenie, neváhaj a napíš nám.

-príprava jedál teplej a studenej kuchyne
- jednozmenný pracovný čas
- 12/hodinové denné zmeny
- možnosť vzdelávania a kariérneho rastu

- práca v mladom kolektíve
- ponúkame možnosť kariérneho rastu
- rôzne akcie s možnosťou si privyrobiť

Informácie o výberovom konaní

Zaslaním životopisu dávate súhlas:
V zmysle zákona č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov a v zmysle čl. 6 ods. 1 písm. a) Nariadenia Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) 2016/679 z 27. apríla 2016 o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov a o voľnom pohybe takýchto údajov (GDPR) a o zmene a doplnení niektorých zákonov v aktuálnom a platnom znení súhlasím so spracovaním mojich údajov uvedených v životopise (vrátane fotografie), motivačnom liste a iných prílohách súvisiacich s hľadaním práce v spoločnosti AZUL s.r.o. . Čestne vyhlasujem, že všetky uvedené informácie sú pravdivé a poskytnutie údajov je dobrovoľné na základe vlastného a slobodného rozhodnutia. Tieto údaje môžu byť spracované výlučne pre účely nájdenia vhodného zamestnania, pre účely výberových konaní a pre účely databázy uchádzačov o zamestnanie. Súhlas je daný na obdobie 6 mesiacov a je možné ho kedykoľvek písomne odvolať.

Ak ste sa v našej ponuke práce našli a spĺňate všetky stanovené podmienky, neváhajte nás kontaktovať. Hľadáme práve Vás!

Životopisy poprosíme zasielať na adresu : [email protected]

Všetkým uchádzačom, ktorí budú reagovať na ponúkanú pracovnú pozíciu, vopred ďakujeme. Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Vzdelanie v odbore

kuchár/kuchárka

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

-kreativita
-chuť pracovať a neustále sa zlepšovať
-pozitívne myslenie
-schopnosť pracovať v tíme
-otvorenosť novým výzvam,
-dochvíľnosť

AZUL - Hotel & Restaurant a Pivovar Baťak - ubytovacie a gastronomické zariadenie zamerané na širokú klientelu a široký sortiment ponúkaných služieb.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3883072  Dátum zverejnenia: 2.3.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 4 EUR/hod.